Festiwal BOSS

Festiwal BOSS

Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Festiwal odbywa się w formie paneli eksperckich w konkretnej dziedzinie, paneli dyskusyjnych oraz prelekcji. Znane osobistości ze świata biznesu dzielą się swoją cenną wiedzą z ludźmi ambitnymi i zaangażowanymi we własny rozwój. XIX edycja Festiwalu odbędzie się online 24 kwietnia pod nazwą „Odkryj swoje BOSSkie oblicze”.

Głównym celem projektu jest zmotywowanie do działania uczestników, którzy mają pomysł na własny biznes, a także przekazanie młodym ludziom wiedzy, która przyczyni się w przyszłości do objęcia przez nich stanowisk kierowniczych. Nasza inicjatywa ma za zadanie aktywizować młodych ludzi do kreowania własnej kariery zawodowej oraz znalezienia życiowej pasji i przekształcenia jej w biznes. Nieprzerwanie od 18 lat, uczestnicy BOSS-a mają niepowtarzalną szansę na zdobycie wiedzy oraz umiejętności bezpośrednio od praktyków biznesu. Gośćmi Festiwalu są osoby, znane z pierwszych stron gazet, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju. Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

Festiwal skierowany jest do młodych, ambitnych i przedsiębiorczych osób, którzy chcą się rozwijać, są głodni wiedzy i starają się poznać tajniki sukcesów od osób, które sukces już osiągnęły. Dzięki wystąpieniom ludzi, którzy swoim życiem udowodnili, że sukces można osiągnąć ciężką pracą i determinacją, uczestnicy otrzymują praktyczną wiedzę z zakresu biznesu i rozwoju osobistego. Festiwal stwarza jedyną, tak unikalną, a zarazem kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku. Jest to przestrzeń, w której stykają się ludzie z różnorodnych światów, branż i grup interesów. Oprócz tego, udział w Festiwalu jest całkowicie bezpłatny!

Więcej informacji na temat XIX edycji Festiwalu BOSS znajduje się na stronie www.facebook.com/FestiwalBOSS/

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club.
NowyMarketing jest patronem medialnym Festiwalu.

Czytaj więcej:

Musisz tam być

Komentarze

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij