Rekrutacja do działu Komunikacji, Marketingu & Obsługi klienta - SZLACHETNA PACZKA

SZLACHETNA PACZKA – zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.

Rekrutacja do działu Komunikacji, Marketingu & Obsługi klienta

W praktyce dział Komunikacji, Marketingu oraz Obsługi Klienta Stowarzyszenia WIOSNA to samodzielna agencja kreatywna. Na co dzień dbamy o komunikację z milionami ludzi w całej Polsce, tworzymy strategie kilku ogólnopolskich kampanii, organizujemy eventy, o których mówi cała Polska, kontaktujemy się z tysiącami klientów oraz budujemy relacje z mediami – po prostu rozkochujemy w naszych ideach! Dodatkowo zarządzamy złożonymi projektami wizerunkowymi oraz przychodowymi, zgodnie z najlepszymi metodologiami.

Współpracujemy z największymi firmami, mediami, blogerami, gwiazdami mediów, kultury i sportu. Nasz zespół ma dostęp do mediaplannerów i mediabuyerów jednego z największych domów mediowych na świecie, know how w zakresie mediów społecznościowych pozyskujemy od Lidera i Eksperta na rynku – ludzie w Facebooku naprawdę nas lubią. W naszej drużynie są m.in. reprezentacja Polski w skokach narciarskich, Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Agnieszka i Ula Radwańskie, Noriaki Kasai i Papież Franciszek. Za swoją pracę otrzymujemy prestiżowe nagrody.

Tak wygląda nasz świat. Łączy nas nastawienie na efekty, kreatywność, otwartość na zmiany oraz umiejętność szybkiego „gaszenia pożarów”. Chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda w praktyce? Zapraszamy! 

Poszukujemy doświadczonych specjalistów, managerów oraz młodych zdolnych, którzy mogą pochwalić się konkretnymi efektami i sukcesami, świadczącymi o tym, że posiadają doświadczenie i kompetencje w jednym lub kilku z poniższych obszarów:

  • Marketing internetowy
  • Copywriting
  • PR
  • Social Media
  • Eventy
  • Obsługa Klienta
  • Zarządzanie Projektami/Produktem

 

Dostrzegamy potencjał w ludziach, inwestujemy w ich rozwój i razem z nimi kreujemy idealną ścieżkę kariery. A Ty jaki masz pomysł na siebie? Aplikuj do nas, a zakres obowiązków stworzymy razem z Tobą. Zobacz jak to było z Anią.

Ania – studiuje Rachunkowość i Controlling, w trakcie studiów czynnie udzielała się w organizacjach studenckich była m.in. Prezesem Koła Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji UEK. Swoją karierę zawodową zaczynała od pełnienia funkcji koordynatora ds. sponsorów przy międzynarodowej konferencji „Challenge the Dragon”. W WIOŚNIE dołączyła do zespół finansowe, gdzie zajmowała się controllingiem. Obecnie współkreuje i zarządza projektami np. SZTUKA TERAZ.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś!

APLIKUJ za pomocą formularza: https://goo.gl/ykuJwg

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij