Junior Traffic Manager - LeadR

LeadR Sp. z o.o. specjalizuje się w marketingu internetowym, w szczególności w direct i database marketingu. Tworzy skuteczne kampanie sprzedażowe zwiększając zyski naszych klientów. Działa dynamicznie i konsekwentnie, tak aby Klientowi dostarczyć jak najlepsze efekty. Poszukuje osób na stanowisko: 

                                         JUNIOR TRAFFIC MANAGER

Wychodzimy z założenia, że praca powinna być przyjemnością i robimy wszystko, by tak postrzegał ją nasz zespół. Korporacji mówimy stanowcze nie, ponieważ cenimy Twoją energię i chcemy tworzyć miejsce, w którym możesz ją uwolnić. Jesteśmy częścią Grupy Netsprint – razem rozwijamy technologie reklamowe w Internecie w oparciu o BigData. Nasze rozwiązania obejmują narzędzia reklamy, bazy danych klientów i media – jesteśmy największą w Polsce siecią reklamy display oraz email.

Będziesz realizować kampanie email marketingowe skierowane do Internautów w całej Polsce. Podczas pracy ze znanymi markami, poznasz specyfikę reklamy mailingowej, jej zagadnienia techniczne, mechanizmy systemów wysyłkowych, jako pierwszy/pierwsza, będziesz testować nasze najnowsze rozwiązania. Zainwestuj w rozwój w branży reklamy Internetowej i stawiaj kolejne kroki w swojej zawodowej karierze!

 GWARANTUJEMY:

  • Zarobki adekwatne do Twoich umiejętności, zaangażowania i stażu pracy
  • Przełożonych, którzy szukają rozwiązań zamiast rzucać kłody pod nogi
  • Rozwój wiedzy oraz umiejętności w zakresie email marketingu (to jedna z najbardziej dynamicznych branż reklamy internetowej)
  • Pracę z otwartymi ludźmi, którzy wzajemnie się wspierają – osobowość naszych pracowników jest dla nas równie ważna, co ich umiejętności!

OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie techniczne i emisja spersonalizowanych kampanii (definiowanie targetów w oparciu o dane behawioralne oraz demograficzne)
  • Obsługa wielopoziomowych baz danych (zainteresowania, intencje zakupowe, demografia, ISP, geolokalizacja, branże i zawody)
  • Opracowanie raportów skuteczności kampanii
  • Czynny udział we wszystkich pracach działu Traffic

 WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość HTML, umiejętność poruszania się w środowisku internetowym, łatwość pozyskiwania informacji w środowisku internetowym.

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij