Digital Marketing Specialist

W imieniu naszego klienta, Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna szukamy kandydata do pracy na stanowisku

Digital Marketing Specialist w obszarze produktów inwestycyjnych

O UNION INVESTMENT TFI SA:

Union Investment TFI jest renomowanym i niezależnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych. Od ponad 20 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię firmy profesjonalnej, partnerskiej, tworzącej najwyższej jakości strategie inwestycyjne.

Dzięki temu cieszymy się zaufaniem naszych klientów, którzy  powierzyli nam w zarządzanie ponad 14 miliardów złotych.

Oferujemy fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne: IKE i IKZE oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb inwestorów indywidualnych i firm. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, firmy oraz instytucje finansowe. Współpracujemy z największymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz niezależnymi doradcami finansowymi.

Więcej informacji na www.union-investment.pl.

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

to kluczowe stanowisko w procesie pozyskiwania nowych klientów w kanałach online,umiejscowione na styku obszarów sprzedaży i marketing.

Digital Marketing Specialist w ścisłej współpracy z zespołem sprzedaży będzie odpowiadał za dostosowanie oferowanych produktów do oczekiwań klientów Towarzystwa oraz właściwą ich komunikację. Wybrany kandydat będzie miał znaczący wpływ na kształtowanie nowych procesów w firmie.

Digital Marketing Specialist we współpracy z Online Acquisitions Sales Manager będzie odpowiedzialny za tworzenie w kanałach online spersonalizowanych ścieżek akwizycji nowych klientów, jak również identyfikowania grup docelowych oraz będzie zapewniał marketingowe wsparcie sprzedaży, w tym wsparcie marketingu produktów online a także realizację i zarządzanie kampaniami. Idealny kandydat to samodzielny gracz zespołowy, z dobrą znajomością procesów sprzedażowych B2C i B2B w sektorze finansowym lub IT oraz praktyczną znajomością copy-writingu i doświadczeniem agencyjnym.

Digital Marketing Specialist podlega Dyrektorowi Działu Marketingu z obowiązkiem dodatkowego raportowania do Działu Sprzedaży.

Obowiązki

 • Budowanie lejków marketingowo-sprzedażowych skutkujących kwalifikowanymi leadami do konwersji w procesie sprzedaży.
 • Ścisła współpraca z Online Acquisition Managerem w zakresie strategii, materiałów i kampanii.
 • Współpraca z Managerami odpowiedzialnymi za rozwój rynkowy w tym wsparcie w tworzeniu ofert pakietowych dla kanałów online
 • Eksploracja danych oraz identyfikacja nowych grup docelowych i kanałów
 • Budowanie komunikacji i tworzenie materiałów marketingowych wspierających działania sprzedażowe
 • Ścisła współpraca z klientami w celu zebrania danych wejściowych, informacji zwrotnych i identyfikacji głosu klienta.
 • Wdrażanie, zarządzanie, raportowanie i optymalizacja kampanii online, w tym metodologii trackingowej.

Doświadczenie

 • 2-5 lat doświadczenia w marketingu cyfrowym, komunikacji marketingowej lub marketingu B2B lub sprzedaży.
 • Dobra znajomość kanałów i metod akwizycji online, w tym strategii wielokanałowych, wieloetapowych kampanii.
 • Doskonała znajomość procesu śledzenia akwizycji on-line oraz narzędzi do tego służących w tym CRM, Marketing Automation, Google Analytics, Display i Mobile.
 • Dobrze rozwinięta umiejętność copy writing’u i story telling’u. Doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji marketingowej z naciskiem na interfejs użytkownika / Dodatkowym plusem będzie znajomość Customer Experience
 • Duże doświadczenie w testowaniu A / B i strategiach optymalizacji.
 • Wiedza specjalistyczna w zakresie marketingu lub sprzedaży produktów finansowych B2C będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Do aplikacji proszę dodać klauzulę która pozwoli nam na przetwarzanie Państwa danych w procesie rekrutacji na to stanowisko:

„Wyrażam jednorazową zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji na stanowisko Digital Marketing Specialist zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

 

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij