Project Leader

W On Board Think Kong ruszamy z nowym, innowacyjnym projektem biznesowym - międzynarodowym produktem dla marketerów. Szukamy osoby, która chciałaby wziąć udział w globalnym, fajnym przedsięwzięciu i pomóc nam w jego rozwoju.

Idealny kandydat/kandydatka:

  1. Jest osobą ambitną, odpowiedzialną, jest gotowa(-y) wziąć udział w zupełnie nowym projekcie i pełnić, przynajmniej na początku, wiele ról jednocześnie.
  2. Dobrze dogaduje się z ludźmi, jest myśląca(-y), pomysłowa(-y).
  3. Zna doskonale angielski, świetnie komunikuje się w jęz. angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie.
  4. Rozumie marketing, ma pojęcie o kampaniach performance, o analityce web, social media.
  5. Potrafi fajnie, ciekawie pisać (także w jęz. angielskim).
  6. Ma jakieś (większe = lepsze) doświadczenia w zakresie pracy w firmie saas, współpracy z klientami biznesowymi. Choć ten warunek nie jest obowiązkowy.

Wynagrodzenie wynosi 4 000 – 7 000 zł brutto. Chcielibyśmy, żeby nowa osoba dołączyła do nas w kwietniu lub najpóźniej od początku maja.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na stronie: rocketjobs.pl/offers/on-board-think-kong-project-leader.

 

Informujemy, że administratorem danych jest THINK KONG SP. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wolska 88 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Rocket Jobs oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij