Pizza Hut zadba zimą o Twoją wygodę termiczną. Zobaczcie nową “Pizza Parka”, kurtkę stworzoną na podobieństwo torby dostawcy pizzy

Pizza Hut zadba zimą o Twoją wygodę termiczną. Zobaczcie nową “Pizza Parka”, kurtkę stworzoną na podobieństwo torby dostawcy pizzy

Pizza Hut ma na swoim koncie kilka dziwnych, marketingowych pomysłów. Tym razem, wraz z nadchodzącą zimą, marka zaprezentowała specjalną kurtkę, która działa jak torba, w której dostawcy dowożą pizzę!

Zima nadchodzi. I czas przygotować swoją garderobę na nadchodzące mrozy. Dlatego Pizza Hut stworzyło limitowaną edycję „Pizza Parka”, kurtki, która stworzona jest z identycznych materiałów co torby do przewożenia pizzy. Dzięki temu w żadnych warunkach nie będzie Ci zimno!

To nie pierwsze części garderoby, które zaproponowała marka. Pizza Hut stworzyła również buty, dzięki którym będzie można zamówić pizze. Pie Tops to gadżet, który wyposażony jest w Bluetooth oraz moduł geolokalizacyjny, dzięki czemu zamówisz pizzę, naciskając na „język” buta, a kurier dzięki lokalizacji dowiezie Ci pyszną hawajską z serem w brzegach.

PS

KFC, gigant w świecie fast-foodów również bierze się za modowe eksperymenty. Bluzy, skarpetki, poduszki i naszywki z twarzą Sandersa. To tylko kilka przykładów nowego asortymentu marki.

PS2

Commuter Trucker to kurtka zaprojektowana w głównej mierze z myślą o rowerzystach. Levi’s i Google chcieli stworzyć coś na podobieństwo prostego i łatwo dostępnego interfejsu do sterowania naszym smartfonem w trakcie jazdy na rowerze. Jak wygląda kurtka?

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij