Facebook: 100 mln dolarów wsparcia dla małych firm

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Facebook: 100 mln dolarów wsparcia dla małych firm

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów pomocy małym firmom w zachowaniu płynności jest wsparcie finansowe. Dlatego Facebook ogłosił właśnie utworzenie programu wsparcia 30 tysięcy małych przedsiębiorstw na całym świecie kwotą 100 milionów dolarów.

Ten zastrzyk finansowy może pomóc najbardziej potrzebującym firmom w pokryciu niezbędnych opłat i wypłacaniu wynagrodzeń. Początkowo program obejmie firmy w 30 państwach. Więcej szczegółów na temat jego rozwoju będzie zamieszczane na tej stronie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Ten niezwykły czas rodzi wyzwania dla nas wszystkich – szczególnie dla małych przedsiębiorstw, które są podstawą naszej gospodarki. Środki, które zostały wprowadzone w Europie dla zagwarantowania bezpieczeństwa ludzi mogą tworzyć problemy dla małych firm – szczególnie tych polegających na lokalnych klientach. Dlatego zdecydowaliśmy o utworzeniu tego programu i mamy nadzieję, że to wsparcie pomoże przedsiębiorcom przetrwać trudne chwile – komentuje Robert Bednarski, dyrektor Facebooka w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

Sheryl Sandberg, COO Facebooka, opisała wysiłki firmy w tym obszarze w tym poście. Zapraszamy również do zapoznania się z działaniami firmy w związku z rozwojem pandemii Covid-19 tutaj.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij