Łukasz Załuski został nowym redaktorem naczelnym magazynu FOCUS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Załuski został nowym redaktorem naczelnym magazynu FOCUS

17 lipca ukazuje się wakacyjne wydanie magazynu FOCUS. Nauka zmienia świat. Nowym redaktorem naczelnym magazynu jest Łukasz Załuski.

Od lipca redaktorem naczelnym magazynu grupy Focus (Burda Media) jest Łukasz Załuski, szef zespołu redakcyjnego ELLE MAN i ELLEman.pl. Łukasz Załuski przez 15 lat pracował w segmencie magazynów popularnonaukowych Burdy jako redaktor naczelny „Sekretów Nauki” i zastępca redaktora naczelnego „Focusa”, gdzie pisał o technologiach, sporcie, motoryzacji i kulturze. Publikował również m.in. w „National Geographic Traveler”, „Mercedes-Benz me Magazine i „Fit&Forma”. Współpracował z serwisem Sztos.pl, TVN i Uczelnią Łazarskiego. Jest dziennikarzem specjalizującym się w technologii, motoryzacji i wywiadach z fascynującymi ludźmi z całego świata. Rozmawiał m.in. z himalaistą i podróżnikiem Reinholdem Messnerem – pierwszym zdobywcą korony Ziemi, księciem Liechtensteinu Alojzym II, czy wybitnym lingwistą i filozofem Noamem Chomskym. Łukasz Załuski będzie łączyć prowadzenie grupy Focus i zespołu redakcyjnego ELLEman.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kiedy następny raz wybuchnie wulkan? Co się kryje w jeziorach ukrytych pod lodem? Czy na dnie oceanów może istnieć rozwinięte życie? I wreszcie – czy to prawda, że Ziemia jest wyjątkowa, czy też żyjemy na jednym z wielu zwyczajnych globów? O największych zagadkach naszej planety pisze Jan Stradowski, szef działu Nauka. W numerze również: czy warto uczyć dzieci ręcznego pisania; Gastrowojny, czyli międzynarodowe konflikty o potrawy; wyrodne matki wśród zwierząt oraz apel dziennikarki Joanny Nikodemskiej o umiar w wysyłaniu emaili.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij