Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

10 lat współpracy 4F i PZLA. Nowa kolekcja startowa lekkoatletów na Igrzyska w Paryżu

O autorze
2 min czytania 2022-07-19

4F i Polski Związek Lekkiej Atletyki kontynuują trwającą od dekady współpracę. Premiera najnowszej kolekcji startowej przygotowanej przez 4F dla reprezentantów wszystkich dyscyplin królowej sportu poprzedza nadchodzące Mistrzostwa Świata Oregon (Eugene) 2022. Przez najbliższe dwa sezony najlepsi polscy lekkoatleci zaprezentują się w nich podczas wszystkich zawodów międzynarodowych rangi mistrzowskiej, w tym w czasie XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r.

W ramach współpracy PZLA i 4F sportowcy i trenerzy otrzymali nowe stroje startowe, treningowe oraz akcesoria. Najnowsze stroje reprezentacyjne utrzymane są w barwach narodowych – intensywnej bieli i klasycznej czerwieni, z elementami minimalistycznego, dynamicznego printu. U kobiet po raz pierwszy od początku współpracy pojawi się top startowy z krótkimi rękawkami zapinany na zamek oraz kolarki startowe.

Nowa kolekcja, którą marka 4F wprowadziła wspólnie z PZLA od sezonu letniego 2022, jest kontynuacją naszej dotychczasowej, udanej współpracy. 4F jest obecne w polskiej lekkoatletyce od blisko dekady. Nowe stroje zostały przygotowane tak, aby zawodnicy startujący w nich czuli się komfortowo. Zadbano o wszystkie aspekty wynikające ze specyfiki naszej dyscypliny. Bardzo się cieszę, że kontynuujemy współpracę z polską marką odzieżową, a nasi zawodnicy na stadionach całego świata mogą występować w strojach z logiem 4F, promując naszą rodzimą firmę – podkreśla dr Henryk Olszewski, prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Praktyczne rozwiązania

Cała kolekcja startowa została uszyta w Polsce, z polskich i hiszpańskich materiałów. Wykorzystane dzianiny charakteryzują się wysoką kompresją i ochroną przeciwsłoneczną UV+50. Dzięki wysokiej gęstości włókien materiał jest cienki i miękki, z łatwością przystosowuje się do ciała sportowców i zapewnia wysoki komfort podczas wysiłku. Powłoka fast-dry gwarantuje szybkie schnięcie i pozwala uniknąć plam po wodzie i pocie. Włókna poliestru umożliwiają szybką absorbcję i odprowadzanie wilgoci. Z kolei wysoka zawartość włókna mikrofibry wpływa na elastyczność materiału i jego zdolność do utrzymania suchego i chłodnego ciała bez przyklejania się do skóry.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Dekada współpracy

10 lat współpracy z PZLA to dowód zaufania i potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów. Znając oczekiwania i potrzeby naszych reprezentantów, ulepszamy dedykowane im stroje, wykorzystując najnowsze technologie. Chcemy być wsparciem w codziennych treningach i podczas najważniejszych zawodów. Najnowsza kolekcja opiera się na trzech podstawowych założeniach. Po pierwsze, zastosowaliśmy uniwersalne kroje, dopasowane do potrzeb wszystkich dyscyplin. Po drugie, skupiliśmy się na ergonomii ruchów. Po trzecie, wykorzystaliśmy zaawansowaną technicznie dzianinę 2.0, która zapewnia najwyższy komfort noszenia i wspomaga zawodników podczas startów. Bardzo nas cieszy, że są zadowoleni z najnowszych strojów – mówi Justyna Tomczyk, członkini zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Stroje na zawody międzynarodowe

W nowych strojach najlepsi polscy lekkoatleci wystartują we wszystkich zawodach międzynarodowych rangi mistrzowskiej zaplanowanych na najbliższe dwa lata, m.in. podczas Mistrzostw Świata, Halowych Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Halowych Mistrzostw Europy oraz w czasie Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

i