10h to pierwszy polski serial muzyczny, który można obejrzeć na YouTubie

10h to pierwszy polski serial muzyczny, który można obejrzeć na YouTubie
Na YouTubie już można zobaczyć nowy, polski serial dla fanów muzyki. Produkcja dedykowana jest tym, których interesuje praca artysty w studio, a także proces tworzenia piosenki i to, jakiego rodzaju sprzętu używa.
O autorze
1 min czytania 2018-05-29

„10h” to serial, który pokazuje 10 godzin sesji nagraniowej polskich artystów. Za projekt odpowiada Maciej Sawoch, a w pierwszym, już opublikowanym odcinku, widzowie zobaczyć mogą wokalistkę Lanberry. W kolejnych częściach pojawią się artyści z rodzimej sceny muzycznej reprezentujący różne gatunki muzyczne. 

Muzyka która powstanie podczas tych autentycznych sesji nagraniowych, pojawi się na specjalnej składance na CD oraz będzie dostępna w serwisach streamingowych. Projekt „10h” nie jest ukierunkowany na konkretny gatunek muzyczny, dlatego w poszczególnych odcinkach pojawią się nieoczywiste kooperację między artystami.

PS

Marka Ballantine’s stworzyła niedawno serial „Kropla Prawdy”, który jest opowieścią o poświęceniu miłości dla stworzenia dzieła, które przeżyję na wielki. W bohaterów serialu wcieliły się nie tylko gwiazdy kina, ale także muzycy i… whisky.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
ObserwujPS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Jakiś czas temu Netflix współpracował z polskimi youtuberami i stworzył 4-odcinkową serię zatytułowaną „Czarne lusterko”, której fabuła nawiązuje klimatem do serialu „Black mirror”. Wśród youtuberów, którzy pojawili się w produkcji są m.in. Krzysztof Gonciarz z Kasią Męciński, Martin Stankiewicz, Grupa Filmowa Darwin oraz emce.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
PS3

Przy okazji premiery drugiego sezonu Stranger Things, Netflix zmienił warszawskie Powiśle w Hawkins.