Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

15 maja NIVEA celebruje czas dla rodziny

NIVEA podjęła kolejną inicjatywę wzmacniającą więzi rodzinne. 15 maja 2017 r., w ramach Międzynarodowego Dnia Rodzin i akcji fundacji Humanites „Dwie Godziny dla Rodziny”, pracownicy NIVEA otrzymają dwie godziny wolnego czasu, które będą mogli przeznaczyć na pielęgnowanie relacji rodzinnych.
O autorze
1 min czytania 2017-05-15

Polacy są jednym z najwięcej pracujących narodów w Europie. Wszyscy narzekamy na pośpiech i ciągły brak czasu. Jednocześnie z badań wynika, że benefit w postaci czasu wolnego przedkładamy ponad finansowy. Równowaga miedzy pracą a życiem prywatnym jest źródłem zadowolenia, poczucia spełniania się w różnych rolach i znacznie zwiększa motywację zawodową. NIVEA już od dawna bardzo dba o wzmacnianie tego obszaru. Te dwie dodatkowe godziny 15 maja to kolejny gest symbolizujący nasze podejście i wartości, w które głęboko wierzymy.” – mówi Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA.

NIVEA nie zapomina, że rodzina to nie tylko rodzic – pracownik, ale też pracownik syn czy córka, którzy także chętnie spędzą czas ze swoimi rodzicami i innymi członkami rodziny. Celebrowanie wartości rodzinnych jest wielowymiarowe. Faktem jest, że to jednak rodzicom najtrudniej łączyć pracę zawodową z opieką nad dziećmi. NIVEA od lat wspiera na tym polu swoich pracowników. W ramach programu Working Parents rodzice mogą m.in. skorzystać z 2 dodatkowych dni urlopu, a młodzi rodzice dostają wyprawki produktowe dla swojego maluszka. Na terenie biura działa przedszkole pracownicze, które jest dofinansowywane przez firmę. Jest także pokój dla matki karmiącej, aby mamy mogły spokojnie i w komfortowych warunkach nakarmić swoje dziecko. Na parkingu firmy znajdują się specjalnie komfortowe miejsca parkingowe dedykowane ciężarnym.

W czasie nieobecności związanej z urlopem macierzyńskim zatrudniamy w to miejsce osoby na zastępstwo. Dzięki temu żadna mama w NIVEA nie musi się martwić o realizację obowiązków zawodowych podczas nieobecności, a po zakończeniu urlopu macierzyńskiego może w komfortowych warunkach wrócić na swoje miejsce i, korzystając z elastycznego czasu pracy – łączyć obowiązki zawodowe z opieką nad dzieckiem.” – dodaje Martyna Kostrzyńska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj