180heartbeats + JUNG v MATT rozszerza współpracę z CD PROJEKT RED

Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT rozszerza współpracę z CD PROJEKT RED. W ramach nowych działań zajmie się pracami programistycznymi i designem m.in. dla serwisu playgwent.com, poświęconemu grze GWINT - Wiedźmińska Gra Karciana na globalny rynek.
O autorze
0 min czytania 2020-08-04

180heartbeats od kilku miesięcy adaptuje marketingowe materiały graficzne dla gry Cyberpunk 2077 na ponad 30 zagranicznych rynków. Natomiast działania prowadzone przy innych grze GWINT, zespoły Digital Studio i Tech&Lab realizują na takie rynki jak m.in. Hiszpania, Francja, Niemcy, Japonia, Korea Południowa.

– Jako jedna z nielicznych niezależnych agencji na rynku polskim, mamy unikalne doświadczenie w zakresie wdrażania projektów technologicznych nie tylko na rynkach europejskich, ale także azjatyckim. Standardy projektowe oparte o zwinne metodyki takie jak Agile, zbudowały w zespole kulturę organizacyjną, tak wartościową i praktyczną w obecnych czasach. Przekłada się ona na docenianą przez klientów elastyczność, a zarazem gotowość do nieszablonowych projektów. Cieszy nas poszerzenie współpracy z wykorzystaniem kompetencji doświadczonych developerów oraz project managerów z zespołu – mówi Rafał Knap, digital transformation director 180heartbeats + JUNG v MATT.