20 Podwórek NIVEA na 20-lecie zaangażowania społecznego w Polsce

Wystartowała siódma edycja ogólnopolskiej akcji Podwórko NIVEA! Publiczne szkoły podstawowe, gminy, domy kultury czy ośrodki sportu i rekreacji mogą wziąć udział w konkursie, by wygrać 1 z 20 Podwórek NIVEA – unikatowy i jedyny w swoim rodzaju plac zabaw dla swojej okolicy.
O autorze
1 min czytania 2021-03-23

NIVEA to marka, która w tym roku obchodzi 20-lecie swojego zaangażowania społecznego w Polsce. Dzięki niemu pielęgnuje nie tylko skórę, ale także bliskość i rodzinne wartości. W ramach prowadzonych od kilku lat akcji powstają Podwórka NIVEA, czyli nowoczesne place zabaw, które poza dobrą zabawą gwarantują dzieciom także edukację i wartościowe wspólne spędzanie czasu.

Podwórka NIVEA to akcja, w ramach której wybudowanych zostało już 160 nowoczesnych placów zabaw całym kraju. Każde z Podwórek NIVEA ma wartość aż 250 000 PLN i jest jedną z najcenniejszych nagród, jakie można zdobyć w akcjach społecznych w Polsce. Pozwalają one pielęgnować aktywne spędzanie czasu, a także ułatwiają nawiązywanie przyjaźni. Skłaniają do bycia razem i pozwalają czerpać radość ze wspólnej zabawy, a tego dzieci potrzebują teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi zachęcają zarówno dzieci, jak i dorosłych do integracji oraz budzą niezliczone pomysły na kreatywne spędzanie czasu. Na Podwórkach NIVEA znajdują się takie urządzenia, jak np. kubikowa ścianka wspinaczkowa, karuzela integracyjna, planetarium z rozrysowanym układem gwiazd, różnego rodzaju gry edukacyjne oraz tak lubiane przez dzieci huśtawki. Każde z Podwórek NIVEA może wyróżnić miejscowość lub okolicę, zapewniając dzieciom oraz rodzinom nowe i ciekawe miejsce zabaw, spotkań, a także zajęć edukacyjnych i sportowych.

Zgłoszenia do obecnej, 7. już edycji konkursu Podwórko NIVEA trwają od 15 marca do 14 maja br. Regulamin akcji, szczegóły dotyczące zgłoszenia potencjalnej lokalizacji oraz wszelkie niezbędne informacje dostępne są na www.podworko.nivea.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj