Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

4F został oficjalnym partnerem technicznym Węgierskiego Związku Lekkiej Atletyki

Marka 4F została oficjalnym Partnerem Technicznym Węgierskiego Związku Lekkiej Atletyki (MASZ). Węgierscy zawodnicy wystartują w strojach 4F podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce Budapeszt 2023.
O autorze
1 min czytania 2023-08-18

Współpraca z Węgierskim Związkiem Lekkiej Atletyki to pierwszy kontrakt sportowy 4F na lokalnym rynku. Umowa obejmuje dostawę strojów startowych, treningowych i akcesoriów dla zawodników, sztabu szkoleniowego i przedstawicieli MASZ. We współpracy ze Związkiem, marka przygotowała dedykowaną kolekcję odzieżową nawiązującą do barw i symboli narodowych. Stroje startowe dla lekkoatletów zostały wykonane z elastycznej, odprowadzającej wilgoć dzianiny i uszyte w Polsce.

– Cieszymy się, że kolejny zagraniczny związek sportowy zaufał 4F. Od lat udowadniamy, że polska marka może z sukcesem konkurować na rynku odzieży sportowej z największymi brandami zagranicznymi. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, dlatego Związek otrzymał od nas dedykowaną kolekcję startową, odpowiadającą na wymagania konkurencji lekkoatletycznych – podkreśla Justyna Tomczyk, członkini zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

– Cały Węgierski Związek Lekkiej Atletyki jest zadowolony ze współpracy z 4F. Opinie naszych sportowców potwierdzają, że podjęliśmy dobrą decyzję przy wyborze partnera technicznego. Ubrania 4F są wygodne i spełniają wszystkie potrzeby zawodników. Z optymizmem wyczekujemy udanych występów naszych sportowców w nowych strojach podczas nadchodzących Mistrzostw Świata w Budapeszcie – dodaje Miklós Gyulai, prezes Węgierskiego Związku Lekkiej Atletyki (MASZ).

Węgry będą gospodarzami Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, które odbędą się w dniach 19-27 sierpnia. W strojach 4F na prestiżowej imprezie wystartują nie tylko węgierscy lekkoatleci. W ramach wieloletniego kontraktu z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, marka 4F ubierze także polskich zawodników.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

4F od ponad 15 lat współpracuje z Komitetami Olimpijskimi, związkami sportowymi, drużynami sportowymi i zawodnikami z różnych krajów świata – m.in. Polskim, Słowackim i Chorwackim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki czy Polskim Związkiem Narciarskim. Podczas dwóch ostatnich edycji Igrzysk Olimpijskich w strojach 4F wystąpili reprezentanci 9 krajów. Marka jest także Partnerem Technicznym m.in. Polskiego Związku Koszykówki, trzech klubów piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy czy trzykrotnych zwycięzców siatkarskiej Ligi Mistrzów – Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Do grona ambasadorów 4F należą m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

Słuchaj podcastu NowyMarketing