4Frame porusza Nestlé Polska

Agencja 4Frame jest odpowiedzialna za najnowszą kampanię Nestlé Polska – „Nestlé porusza Polskę”. W ramach kompleksowej akcji przewidziany jest szereg działań mających na celu zachęcenie poszczególnych konsumentów, jak i społeczności lokalnych do postawienia na ruch.
O autorze
1 min czytania 2016-04-13

Agencja 4Frame jest autorem konceptu „Nestlé porusza Polskę”, który ma zachęcić Polaków do aktywnego spędzania czasu wolnego. Pomysł na aktywację, która w dosłowny sposób wpływać będzie pozytywnie na lokalne społeczności jest odpowiedzią na wyznawane przez firmę Nestlé wartości.

W tym roku świętujemy 150-lecie istnienia Nestlé na świecie. W działania firmy od zawsze wpisana była troska nie tylko o jakość produktów, ale i o podnoszenie jakości życia konsumentów. Dlatego też ten jubileusz postanowiliśmy świętować w Polsce aktywnie. Zaproponowana przez agencję 4Frame wielowymiarowa akcja „Nestlé porusza Polskę” doskonale wpisuje się w nasze potrzeby, a także w filozofię– mówi James Knott, Dyrektor Działu Rozwoju Kategorii i Kanałów Sprzedaży w Nestlé.

4Frame odpowiedzialna jest za koncept kreatywny programu, a także jego realizację w tym m.in. za stworzenie specjalnej strony WWW dedykowanej „Nestlé porusza Polskę”, reklamy TV i szyte na miarę akcje dla detalistów.

Po stronie agencji leży także organizacja loterii konsumenckiej oraz całościowa obsługa i koordynacja ogólnopolskiego konkursu dla gmin. Nagrodami w trwającym już konkursie „Nestlé porusza Polskę – Porusz swoją okolicę” będą ufundowane przez Nestlé siłownie plenerowe. Ma być ich w sumie 16 – po jednej dla każdego województwa. Od stycznia do końca marca trwał nabór zainteresowanych gmin. Na dedykowanej akcji stronie nestleporusza.pl trwa ogólnopolskie głosowanie, które pozwoli na wyłonienie zwycięskich lokalizacji.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing