5 zalet HP EliteBook 840 G6 w pracy zdalnej

5 zalet HP EliteBook 840 G6 w pracy zdalnej
Pracując zdalnie czy poza biurem, nie można obyć się bez porządnego laptopa biznesowego. Jednakże nie każde tego typu urządzenie dobrze się sprawdzi w tej roli. Dlatego warto postawić na sprawdzone marki i modele, jak HP EliteBook 840 G6, który poradzi sobie w każdej sytuacji.
O autorze
3 min czytania 2020-01-01

Laptop przeznaczony do pracy zdalnej powinien przede wszystkim charakteryzować się wytrzymałością, szybkością, niezawodnością i być poręczny. Powinien ułatwiać codzienną pracę niezależnie od tego, czy pracujemy z domu czy też podczas podróży służbowej.

Wśród dostępnych na rynku laptopów przeznaczonych do pracy warto zwrócić szczególną uwagę na model HP EliteBook 840 G6, który wyróżnia się na tle konkurencji wieloma aspektami. Jest to innowacyjne urządzenie, które świetnie sprawdza się w każdych warunkach i charakteryzuje się szeregiem zalet w pracy zdalnej.

1. Szybkość

Jedną z zalet, którą musi się charakteryzować dobry komputer do pracy zdalnej, jest jego szybkość, wydajność i niezawodność. Model HP EliteBook 840 G6 został wyposażony w procesor Intel® Core™ 8. generacji, sporą ilość pamięci RAM – aż do 32 GB pamięci DDR4, a także szybki dysk o pojemności do 2TB. Efektem tego jest niezwykle szybki w działaniu laptop, na którym uruchomienie równocześnie nawet kilku programów nie powoduje spadków w wydajności, niestabilności czy jakiegokolwiek zawieszania się systemu podczas pracy i w efekcie utraty niezapisanych danych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

2. Wyświetlacz dla grafika i szybka łączność

Laptop przeznaczony do pracy zdalnej powinien być nie tylko szybki, ale także posiadać wysokiej klasy wyświetlacz, dobrą kartę graficzną i podzespoły umożliwiające bezproblemową komunikację online.

HP EliteBook 840 G6 został wyposażony w ekran o dużej rozdzielczości 4K z powłoką antyrefleksyjną i podświetleniem. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy matrycy IPS wyświetlany obraz jest ostry i wiernie odwzorowuje kolory – co jest istotne szczególnie dla grafików – a kąt widzenia jest bardzo szeroki, co zwiększa komfort pracy. Również oglądanie wideo możliwe jest w prawie każdej pozycji, dając użytkownikowi poczucie dopasowania urządzenia do jego potrzeb. Dodatkowym plusem jest możliwość opcjonalnego dołączenia do laptopa karty graficznej AMD Radeon™ 550X.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Dużą zaletą HP EliteBook 840 G6 jest również wbudowana kamera internetowa, umożliwiająca przesyłanie obrazu wysokiej jakości, a także zamontowany zestaw głośników. Zastosowane w laptopie dodatkowe mikrofony czy też funkcje takie jak HP Noise Cancellation zapewniają czysty dźwięk i redukcję hałasów podczas rozmów i spotkań prowadzonych online.

Dodatkowo producent w modelu EliteBook 840 G6 wykorzystał podświetlaną i wyjątkowo wygodną klawiaturę, dzięki czemu nawet kilka godzin nieprzerwanego pisania nie sprawi większej trudności.

Dzięki wykorzystaniu nowych standardów WiFi 6, HP EliteBook 840 G6 pozwala korzystać z szybkiego internetu bezprzewodowego z transferem do maksymalnie 10 Gb/s. Opcjonalnie model ten ma także zainstalowany modem LTE, co może być niezwykle przydatne w przypadku pracy „na własnym internecie” podczas dłuższych wyjazdów służbowych.

3. Bateria i długi czas pracy

W przypadku pracy zdalnej na laptopie, w szczególności podczas podróży czy wyjazdu służbowego, bardzo ważną kwestią jest wytrzymałość akumulatora, w który komputer został wyposażony. Model EliteBook 840 G6 posiada wbudowany 3-ogniwowy akumulator litowo-jonowy HP Long Life, 50 Wh. Taka pojemność baterii umożliwia komfortową, wydajną i długą pracę, bez konieczności podłączenia laptopa do źródła zasilania nawet do 18 godzin.

4. Mobilność

Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet dobrego komputera do pracy zdalnej jest jego mobilność. Na tym tle EliteBook 840 G6 wypada bardzo dobrze. Kompaktowa i smukła obudowa laptopa została wykonana w całości z aluminium, co nadaje mu eleganckiego wyglądu, a przy tym jest odporna na zarysowania, czy wgniecenia po przypadkowym upuszczeniu. Urządzenie waży tylko 1,48 kg, dzięki czemu jest poręczne i sprawdzi się doskonale w praktycznie każdej sytuacji i miejscu – także w przypadku, gdy jesteśmy w ciągłym biegu pomiędzy spotkaniami, czy też w dalekiej podróży służbowej.

5. Bezpieczeństwo

W przypadku pracy zdalnej niezwykle ważne jest bezpieczeństwo. Dlatego też HP w swoim modelu EliteBook 840 G6 zapewniło użytkownikom nowoczesne rozwiązania sprzętowe, które pozwolą im skutecznie zabezpieczyć swój komputer, od poziomu systemu BIOS, aż po wykorzystywaną w pracy przeglądarkę internetową. Autorskie technologie jak HP Sure Start Gen5, HP Sure Click czy HP Sure Sense wykorzystujące samouczące się AI, zapewniają wyjątkową ochronę przed zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

Podsumowanie

Jeśli poszukujesz urządzenia, które idealnie sprawdzi się w pracy zdalnej w każdej sytuacji, koniecznie przy wyborze weź pod uwagę model HP EliteBook 840 G6. Jest to niezwykle funkcjonalne i niezawodne urządzenie, na którym praca to czysta przyjemność.

 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą HP.

Advertisement