7 kroków do druku ulotki online

7 kroków do druku ulotki online
„W sobotę jedziemy na targi. Trzeba będzie się tam dobrze zaprezentować. Mamy jeszcze jakieś ulotki?” Ile razy słyszeliście to pytanie od prezesa? Już czuję, jak zimny pot oblewa mi czoło. Znacie to uczucie? Do tego w głowie kłębi się milion pytań, z których najtrudniej odpowiedzieć na...
O autorze
2 min czytania 2017-09-22

…trzy najważniejsze: Czy coś jeszcze zostało z poprzedniej konferencji? Gdzie tego teraz szukać? I kto się tym w ogóle zajmował?

Tak, niezawodne Prawo Murphy’ego zawsze działa. Zwykle ulotek macie całe stosy. Teraz akurat nie ma ani jednej. Oczywiście pytanie o ulotki pada zwykle dzień lub dwa przed wydarzeniem. Bo przecież wszyscy w firmie uważają, że dział marketingu powinien być zawsze przygotowany na wszelkie targi, konferencje prelekcje i lądowania UFO. Nawet jak nikt przez ostatni rok nie wspomniał, że planuje prezentację firmy akurat teraz.

Promocja musi być. Czasu praktycznie zero. Co robić? Zamów druk ulotek online!

Krok 1 – wybierz ulotkę, jaką potrzebujesz

W drukarni internetowej złożysz zamówienie w kilka minut. W nowym serwisie drukarni Chroma.pl pod adresem beta.chroma.pl masz możliwość praktycznie nieograniczonej konfiguracji produktów. Możesz wybierać spośród milionów kombinacji. Osobno ustalasz format, osobno typ składania. Tutaj stworzysz ulotkę, jakiej potrzebujesz.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Krok 2 – dodaj uszlachetnienia

Chcesz, by ulotki twojej firmy naprawdę zwracały uwagę? Wybierz oryginalne uszlachetnienia! Do dyspozycji masz srebrzenia, złocenia, lakier UV 3D, High Gloss, folie Soft – Skin. Wszystko drukowane w zaawansowanej technologii jednoczesnego nakładania druku, co znacznie przyspiesza czas produkcji. Do tego na koniec ten efekt wow. Przekonaj się, że warto!

Krok 3 – wybierz dowolny nakład

Potrzebujesz konkretną liczbę ulotek na dane wydarzenie? Nie musisz drukować więcej. W nowym konfiguratorze beta.chroma.pl możesz wprowadzić własny nakład, a system automatycznie wyliczy wartość zamówienia. Teraz już nie czekasz na odpowiedź handlowca z drukarni. Automatyczna kalkulacja dowolnego nakładu, to prawdziwa rewolucja w funkcjonalności serwisu drukarni internetowej. Chroma.pl jest jedną z niewielu drukarni online w Europie, która daje takie możliwości.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Krok 4 – wgraj pliki, system sprawdzi

Chcesz mieć pewność, że projekt wykonałeś poprawnie. Wystarczy, że wgrasz swoje pliki, a system automatycznie zweryfikuje i poprawi błędy. Autorska aplikacja 3D Upload drukarni internetowej Chroma.pl nie tylko sprawdza przesłane pliki, ale również poprawia znalezione w nich ewentualne błędy. Z Chroma.pl możesz czuć się bezpiecznie.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Krok 5 – zobacz gotową ulotkę

Na koniec sprawdź, jak Twoja ulotka będzie wyglądała w rzeczywistości. Aplikacja 3D Upload również wizualizuje plik graficzny. Na ekranie zobaczysz podgląd gotowego produktu wraz ze sposobem jego składania po wydruku.

Krok 6 – wyślij gdzie chcesz w ciągu 24H

Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 18:00, ulotki dotrą prosto pod wskazany przez Ciebie adres już następnego dnia. Możesz wybrać wysyłkę anonimową, wówczas twój klient otrzyma przesyłkę bez oznaczeń i danych drukarni. W polu nadawca będą wpisane Twoje dane, a faktura zostanie wysłana do Ciebie pocztą.

Krok 7 – czuj się bezpiecznie

Złożyłeś ekspresowo zamówienie. Twoje pliki zweryfikowała aplikacja 3D Upload i poprawiła ewentualne błędy. Widzisz, jak będzie wyglądał gotowy produkt. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane nawet tego samego dnia. Masz gwarancje, że jutro ulotki znajdą się pod wskazanym adresem. Wzorowo wywiązałeś się z zadania. Możesz spać spokojnie. W serwisie beta.chroma.pl masz pełny komfort zamawiania druku online.