8 września rusza cykl konferencji WE!RE Gamers Marketing Talks vol.1

WE!RE Gamers Marketing Talks to cykl konferencyjny złożony z paneli dyskusyjnych i webinarów dedykowany branży gamingowej, game dev’om i marketerom. Powstał z inicjatywy agencji gaming influencer marketingu WE!RE Fantasy.
O autorze
1 min czytania 2022-08-29

Na świecie jest prawie 3 miliardy graczy, a liczba ta stale rośnie. Gaming to najbardziej interaktywna i angażująca forma rozrywki o ogromnej skali i z wielkim potencjałem wzrostu. Powstaje wiele nowych gier, które bez odpowiednich kampanii nie są tymi pierwszego wyboru, a niejednokrotnie to bardzo ciekawe tytuły. Również wiele marek chce reklamować się wśród fanów gier wideo, ale nie wie, jak postawić pierwsze kroki, by efektywnie dotrzeć do społeczności.

Z myślą właśnie o tych pytaniach powstał cykl WE!RE Gamers Marketing Talks, którego celem będzie przybliżenie tematyki gaming marketingu, komunikacji z mediami, user acquisition, influencer marketingu i tematyki związanej z prawnymi aspektami.

Pierwsze wydarzenie zaplanowane jest na dzień 8 września, a tematem przewodnim będzie Storytelling in game advertising. Webinary o różnorodnej tematyce wygłoszą między innymi Kazimierz Merklejn, Huuuge Games; Paweł Hekman, Movie Games; redaktorzy CD-Action – Dawid Bojarski oraz Krzysztof Freudenberger, Agnieszka Karcz, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy oraz przedstawiciele WE!RE Fantasy. Pełna agenda oraz szczegółowe informacje dostępne są pod adresem werefantasy.com/weregamers. Rejestracja na webinary jest bezpłatna. Patronat nad wydarzeniem objęli IAB Polska, NowyMarketing, Radio Kampus, CD-Action oraz PolskiGameDev.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj