Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Nieefektywne finanse zjadają Twój zysk po cichu. Wallester Business to 0 zł za konto IBAN, nielimitowane karty i wymiana 10 walut 24/7. Zapomnij o ukrytych kosztach, zbieraniu paragonów i bałaganie w fakturach. Odzyskaj budżet na rozwój agencji!

Załóż konto za darmo

DDB&Tribal autorem nowej kampanii dla AXE

Agencja przygotowała cykl filmów przedstawiających mężczyzn, którzy wbrew lansowanym stereotypom, nie boją się podkreślać swojej indywidualności i żyją realizując swoje pasje.
O autorze
0 min czytania 2016-10-12

Bohaterem pierwszego jest Hubert Kostrzewa (kaskader). Kampania prowadzona jest w Internecie i na  kanałach społecznościowych marki.  DDB&Tribal pracuje dla AXE od 2015 roku.

Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Mindshare, zaś za produkcję spotu studio filmowe Papaya.