Tymbark - zawsze przy Tobie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tymbark - zawsze przy Tobie

Tymbark nieprzerwanie świętuje swoje 80 urodziny! Szczególny jubileusz stanowi doskonałą okazję, by pokazać nie tylko sympatię, jaką darzymy tymbarkowe kapselki z hasłami, ale również aby dowieść, jak potrafią one wpływać na najważniejsze momenty w życiu.

Kolejna kampania telewizyjna marki podkreśla fenomen popularnych napojów z wyjątkowymi kapselkami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tymbark już od 80 lat niezmiennie towarzyszy nam we wszystkich codziennych i wyjątkowych chwilach. W najnowszym spocie telewizyjnym marki centrum zainteresowania stanowi kapselek, który w różnych życiowych sytuacjach pełni rolę komunikatora lub dobrej wróżby.

Kapselki Tymbarku są z nami podczas małych i dużych wydarzeń, w wesołych i smutnych chwilach, w czasie ostrych kłótni i najlepszej zabawy. Wielokrotnie zastępują brakującą odpowiedź w rozmowie, rozładowują atmosferę i stanowią przyczynę żartów. Dopełniają lub puentują niezręczne i nerwowe sytuacje. Ludzie za ich pomocą zaczynają trudne rozmowy, pocieszają się, oświadczają, motywują i zachęcają do działania, wyznają sobie uczucia i przepraszają się. Czasami wystarczy po prostu spojrzeć na kapselek i nagle wszystko staje się jasne.

Tymbark 80 urodziny świętuje przez okrągły rok. Specjalna edycja jubileuszowych opakowań podkreśla 80 lat tradycji, billboardy w przestrzeni miejskiej przypominają o rocznicy, a dodatkowo marka jest również szeroko obecna we wszystkich mediach. Kolejny urodzinowy spot wyraźnie podkreśla pozytywne emocje towarzyszące marce od lat.

Zachęcamy do obejrzenia spotu:

Wersja 30 s.:

Wersja 45 s.:

Start kampanii: 4.07.2016 r.
Agencja: BrainBox
Dom produkcyjny: MASPEX
Dom mediowy: Mindshare

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij