Z OS3 i Papaya Films do domu produkcyjnego F25

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z OS3 i Papaya Films do domu produkcyjnego F25

Zespół domu produkcyjnego F25 powiększył się o dwie nowe osoby - Katarzynę Radziszewskają oraz Piotra Kornobisa. Dołączyli oni do działu produkcyjnego i są odpowiedzialni za pomoc w bieżących projektach.

Katarzyna Radziszewskaja poprzednio pracowała w agencji OS3 jako Traffic Manager i Producent. Zarządzała działami Kreacji i Produkcji oraz realizowała projekty dla takich klientów jak: Rimmel Polska, CCC, PKO Bank Polski czy Lotos. W F25 objęła stanowisko Koordynatora Produkcji i jest odpowiedzialna za długoterminowy projekt kanałów tematycznych Allegro. Studiowała Dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją Fotografia na Uniwersytecie Warszawskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piotr Kornobis doświadczenie produkcyjne zdobył w Departamencie Produkcji Fabularnych w TVN gdzie odpowiedzialny był m. in. za obiekty zdjęciowe w serialu „Prawo Agaty”. Następnie przez dwa lata pracował w Papaya Films, na stanowisku koordynatora produkcji. Współpracował przy produkcjach filmów reklamowych m.in. dla Kompanii Piwowarskiej, P4, Coca-Coli, ING Banku Śląskiego, McDonald’s, Prudentialu czy Toyoty. W czerwcu tego roku pracował przy Papaya Young Directors, corocznym konkursie dla młodych i utalentowanych producentów. Jest autorem kojarzonego z firmą hasztagu #papayamistrz. W F25 jako Kierownik Produkcji wspiera team Moniki Wagner. Piotr Kornobis jest studentem Organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej Wydziału Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego na Uniwersytecie Śląskim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij