Jak stosować crowdsourcing w biznesie i jak robią to najwięksi?

Jak stosować crowdsourcing w biznesie i jak robią to najwięksi?

Według branżowego raportu*, aż 85% marek z rankingu Best Global Brands przynajmniej raz wykorzystało crowdsourcing w ciągu ostatniej dekady. Wśród nich, najchętniej - Procter & Gamble, Unilever i Nestlé (2014 r.).

Największe korporacje z branży FMCG zwiększyły swoje nakłady na inicjatywy crowdsourcingowe o 48% między 2013-2014 r., a najczęściej pozyskiwanym od internautów typem contentu pozostaje treść wideo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Skąd taki wzrost popularności tej metody, która sprowadza się do współpracy z internautami i pozyskiwania od nich pomysłów, wiedzy, pracy?

Z jednej strony jest to coraz większa chęć partycypacji samych klientów, internautów i tak samodzielnie generujących pomysły czy treści. Z drugiej - rosnąca świadomość tego, że crowdsourcing może skutecznie pomagać rozwiązać problemy w obszarach marketingu, logistyki, sprzedaży, R&D, CSR.

Dowiedz się więcej o konkretnych sposobach, w jakie możesz wykorzystać crowdsourcing i sięgnij po inspiracje od największych w specjalnie przygotowanej przez nas prezentacji.

 

*eyeka.pr.co/99215-eyeka-releases-the-state-of-crowdsourcing-in-2015-trend-report

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij