Wspieramy polskich Kibiców i Sportowców! Żabka Polska – Sponsor Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Rio 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wspieramy polskich Kibiców i Sportowców! Żabka Polska – Sponsor Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Rio 2016

Żabka Polska została oficjalnym sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Rio 2016. Jest to pierwsze działanie sponsoringowe w historii firmy na tak dużą skalę. Oficjalne przekazanie podpisanych umów nastąpiło 29 lipca, podczas uroczystości ślubowania...

...sportowców wyjeżdżających do Rio. W uroczystości, poza sportowcami, trenerami, przedstawicielami PKOl i sponsorów udział wziął również Prezydent Rzeczpospolitej Andrzej Duda.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Od 5 sierpnia wspólnie z naszymi Klientami dzielić będziemy emocje towarzyszące sportowym zmaganiom naszej Kadry Olimpijskiej. W naszych małych sklepach najważniejsi są ludzie – nasi Klienci, Franczyzobiorcy, ich pracownicy i relacje, jakie tworzą. Chcemy być jak najbliżej najważniejszych dla nich wydarzeń i dzielić z nimi pozytywne emocje towarzyszące rozgrywkom olimpijskim. Wierzę, że tytuł Sponsora Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej pozwoli nam być dumnym, że wspólnie tworzymy ekipę Żabki. – mówi Tomasz Suchański, Prezes Zarządu Spółki Żabka Polska.

Żabka Polska to jedyna sieć handlowa, która jest Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Dlatego z dumą i zaangażowaniem śledzić będzie sukcesy polskich sportowców, a wraz z Klientami przeżywać ogromne, sportowe emocje. Tym samym Żabka po raz kolejny udowadnia, że w Małym Wielkim Sklepie najważniejsze są bieżące potrzeby klienta i zawsze jest blisko, by je zaspokoić.

Przez cały okres igrzysk olimpijskie emocje podgrzewać będzie Oficjalny Serwis Kibica Olimpijskiego. Pod tym szyldem w każdym z blisko 3600 sklepów sieci Żabka przygotowane zostaną specjalne oferty dla kibiców, zachęcające do wspólnego śledzenia zmagań naszych sportowców. Dzięki temu zarówno Klienci, Franczyzobiorcy, jak i pracownicy sklepów, staną się częścią, większej, sportowej społeczności.

Więcej informacji na temat firmy Żabka Polska znajduje się na stronie www.zabkapolska.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij