Agencja Kreatywna BE7 i VTS - kampania dla „skrzydła”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Kreatywna BE7 i VTS - kampania dla „skrzydła”

Współpraca pomiędzy Agencją Kreatywną BE7 a VTS Group trwa nieprzerwanie od 4 lat. Nowa kampania, której opracowania podjęła się agencja promuje designerską kurtynę powietrzną WING inspirowaną technologią lotniczą.

VTS Group to wiodący producent urządzeń klimatyzacyjnych, nagrzewnic i kurtyn powietrznych. Produkty firmy dostępne są na 5 kontynentach, w ponad 40 państwach. Swoją pozycję lidera zaznacza konsekwentnie prowadzonymi działaniami promocyjnymi, za które w znacznej mierze odpowiada Agencja Kreatywna BE7.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku VTS swoją ofertę wzbogaciło o nowy produkt - kurtynę powietrzną WING. Wyjątkowo elegancka i nowoczesna linia urządzenia została podkreślona przez BE7 w key visual’u przedstawiającym opływowy szybowiec. To bezpośrednie nawiązanie do kluczowych atrybutów produktu: kształtu skrzydła, cichej pracy, opływowej konstrukcji. Komunikacja kierowana do międzynarodowych odbiorców została przeprowadzona w 15 krajach europejskich. Kampania B2B opiera się o działania w Internecie oraz tradycyjnie w miejscach sprzedaży, wykorzystując wyróżniające się wśród konkurencji materiały POS. Opracowaniem wszystkich materiałów drukowanych i on-line zajęła się Agencja BE7.

Więcej informacji o Agencji BE7 znajduje się na stronie.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij