Ponad 84 miliony kilometrów w 59 dni. Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na półmetku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 84 miliony kilometrów w 59 dni. Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na półmetku

84 miliony przebytych kilometrów, ponad 500 milionów aktywnie spędzonych minut i więcej niż 4 miliardy spalonych kalorii – to podsumowanie dotychczasowych wyników czwartej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Na półmetku tegorocznej akcji do aktywnego pomagania dołączyło już ponad 720 000 osób, które wspólnymi siłami zebrały 210 000zł dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczna edycja akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami właśnie dotarła do półmetka. Chętnych na aktywne pomaganie nie brakuje – od startu akcji w akcję włączyło się już ponad 720 000 osób i co ważne ta liczba stale rośnie! W ciągu zaledwie 59 dni przebyli oni 84 miliony kilometrów, co łącznie zajęło im 348 000 dni, czyli 953 lat. Dystans ten wystarczyłby na okrążenie Ziemi ponad 2103 razy! A spalone kalorie podczas wszystkich odbytych treningów to równowartość kaloryczna aż 13,8 milionów burgerów! 

Dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu się Polaków w aktywne pomaganie, obecnie w puli akcji znajduje się już 210 000 zł, a do końca września ta kwota może wzrosnąć aż do miliona złotych! 

Sukcesem akcji Pomoc Mierzona Kilometrami jest połączenie technologii, chęci aktywnego pomagania dzieciakom oraz dobrej zabawy! Przez pierwsze trzy edycje akcji zachęcaliśmy Polaków do bycia aktywnymi, jednak w tym sezonie staramy się ich motywować do mierzenia jeszcze wyżej! Mamy wspólny cel i jest on wyjątkowy – ponieważ chodzi o pomoc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom! Zawsze czekamy na Wielki Finał akcji, kiedy dzięki T-Mobile oraz setkom tysięcy zaangażowanych Polaków możemy przekazać czek nawet na milion złotych dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! – mówi Marlena Czaplak-Książek, kierownik projektu Pomoc Mierzona Kilometrami 

Czwarty etap akcji był dla uczestników nie lada wyzwaniem – w dwa tygodnie należało pokonać 20 milionów kilometrów, aby kolejne 120 tysięcy złotych trafiło do dzieciaków. Zabrakło niewiele, ponieważ tylko 200 tysięcy kilometrów dzieliło uczestników od zakończenia etapu sukcesem. Dlatego też organizatorzy akcji przygotowali specjalne zadanie, które umożliwi zdobycie brakującej kwoty. Jeśli do końca piątego etapu, a więc do 27 sierpnia, uczestnicy opublikują na specjalnym wydarzeniu na Faceboooku przynajmniej 1200 zdjęć i filmów pokazujących, jak zbierają kilometry dla dzieciaków, T-Mobile dołoży 120 000 zł do puli. W ten sposób zebranie okrągłego miliona złotoch na koniec akcji nadal będzie możliwe! Wydarzenie 120 000 zł dla dzieciaków! jest już dostępne, a do udziału w nim zachęcają ambasadorzy akcji. Swoje zdjęcie opublikował już Przemysł Cypryański, który dla dzieciaków dosłownie stanął na głowie!  

Na półmetku akcji nie zwalniamy tempa – nadal mamy szansę zdobyć milion złotych dla dzieciaków! Wsiadajcie na rowery, zakładajcie rolki lub buty do biegania, a zła pogoda nich nie będzie wymówką. Pamiętajcie, że cel jest szlachetny, więc mierzcie wysoko i nie poddawajcie się! Razem możemy dokonać naprawdę wielkich rzeczy! – przekonuje Przemysław Cypryański.

Na wsparcie i motywację do podejmowania kolejnych treningów uczestniczy mogą liczyć również od pozostałych ambasadorów akcji. Do aktywnego pomagania zachęcają również Joanna Jabłczyńska, Anna Dec, Beata Sadowska, Monika Kuczyńska, Robert Korzeniowski, Aleksandra Goss, Rafał Wilk, Zbigniew Bródka, Maja Włoszczowska oraz Adrianna Palka, z którą fani będą mogli się spotkać już w najbliższy weekend 19-21.08 w specjalnej strefie akcji na plaży w Olsztynie.

Wyniki kolejnych etapów akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami można śledzić na stronie internetowej  kilometrami.pl oraz na  Facebooku i Instagramie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij