Agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z International Paper

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z International Paper

Światowy lider w branży papieru i opakowań – firma International Paper wybrała agencję Biuro Podróży Reklamy do przeprowadzenia kampanii promocyjnej na kilku rynkach europejskich. Celem kampanii jest promocja aplikacji mobilnej Happy2Print.

Do głównych zadań agencji należy opracowanie konceptu i realizacja spotu produktowo-wizerunkowego do internetu, a także zakup mediów (blogmarketing, ePR) w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Hiszpanii, Włoszech oraz w krajach Beneluxu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja Happy2Print jest to bezpłatna aplikacja, umożliwiający za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub przewodu USB, w szybki i łatwy sposób drukowanie dokumentów z urządzeń mobilnych. Dostępna jest na Google+ i Apple Store. Jedynie co trzeba zrobić to: zainstalować aplikację na swoim smartfonie lub tablecie.

Za realizację kampanii po stronie agencji odpowiedzialni są: Robert Sosnowski – Managing Director, Alicja Szewczyk - Project Manager oraz Tomasz Kułakowski – Junior Project Manager. 

International Paper jest amerykańskim przedsiębiorstwem z branży tekturowej i papierniczej, działającym w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. W obszarze EMEA International Paper jest wiodącym dostawcą wysokogatunkowego papieru biurowego, oferując szeroki wachlarz usług i wartościowych rozwiązań w sektorze opakowań, w tym tektur do opakowań składanych, wykorzystywanych do produkcji ekskluzywnych opakowań oraz opakowań spożywczych, a także do opakowań z tektury falistej dla segmentu rolniczego, przemysłowego i konsumpcyjnego. International Paper jest producentem i dystrybutorem papierów marki HP Everyday Papers na licencji HP Inc.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij