mBank wybrał agencje marketingowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
mBank wybrał agencje marketingowe

Mindshare, VML Poland, Grey Worldwide Warszawa oraz Brand New Heaven nadal będą obsługiwać mBank. W ostatnich miesiącach odbyły się przetargi, w ramach których mBank wybrał agencje świadczące usługi marketingowe.

Obsługą mediową kampanii reklamowych banku, w tym kompleksowym planowaniem i zakupem mediów, zajmie się Mindshare. Agencją strategiczną została Grey Worldwide Warszawa, która będzie kontynuować planowanie i realizację kampanii reklamowych mBanku. Ostatnio firma przygotowała m.in. kampanię „Kredyt ma się rozumieć” dotyczącą kredytów gotówkowych banku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wspierać ją będzie Brand New Heaven. Z firmą tą mBank współpracował m.in. przy realizacji kampanii społecznej dotyczącej bezpieczeństwa w sieci „Nie robisz tego w realu? Nie rób tego w sieci!”, która została bardzo dobrze odebrana i otrzymała szereg nagród.

Z kolei strategia reklamowa marki w internecie została powierzona agencji interaktywnej VML Poland. Ten obszar jest kluczowy dla banku pozycjonowanego jako ikona mobilności.

- Z wybranymi ponownie agencjami bank współpracuje od kilku lat. W ostatnich przetargach wszystkie one potwierdziły wysoki poziom merytoryczny przy zachowaniu atrakcyjnych cen - mówi Iwona Ryniewicz, dyrektor Departamentu Komunikacji i Strategii Marketingowej mBanku. - Jednocześnie dziękujemy wszystkim firmom, które wzięły udział w przetargach - dodaje.

Zgodnie z wewnętrznymi procedurami banku, mającymi na celu efektywne zarządzanie budżetem, kolejne przetargi odbędą się za trzy lata.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij