Paweł Kowalewski prezes Communication Unlimited po raz czwarty został wybrany na stanowisko IAA Global Vice President

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paweł Kowalewski prezes Communication Unlimited po raz czwarty został wybrany na stanowisko IAA Global Vice President

IAA Global Office w oficjalnym komunikacie poinformowało o osobach, które przez najbliższe dwa lata zajmą stanowiska Global Vice Presidents. Wśród nich znalazł się Paweł Kowalewski z Communication Unlimited, obecnie członek Rady Nadzorczej IAA Polska, który będzie pełnił funkcję Vice Presidenta...

...czwartą kadencję.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paweł Kowalewski - jeden z pierwszych członków IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy (od 1993 r.), czterokrotnie wybierany na Prezesa polskiego oddziału Stowarzyszenia, trzykrotnie pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej IAA Polska. Jest jedynym Polakiem w strukturach IAA Global.

Obecnie został wybrany na stanowisko Vice President Membership odpowiedzialnego za rozwój Stowarzyszenia na świecie. Prezes i dyrektor kreatywny Agencji Communication Unlimited – jednej z pierwszych w Polsce niezależnych agencji reklamowych. W latach 1984-85 przebywał na stypendium w Heidelbergu. W 1985 roku rozpoczął pracę na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 1994 r. prowadzi na tym wydziale pracownię reklamy. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W czasie studiów założył słynną formację artystyczną GRUPPA.

IAA to organizacja o zasięgu światowym reprezentująca interesy branży reklamowej od 1938 roku. Posiada 56 oddziałów w 76 krajach i ponad 4500 aktywnych członków. W naszym kraju IAA Polska jest jedyną organizacją zrzeszającą wszystkich uczestników procesu komunikacji marketingowej, czyli reklamodawców, media, agencje reklamowe i domy mediowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij