Paulaner świętuje Oktoberfest - akcja specjalna marki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paulaner świętuje Oktoberfest - akcja specjalna marki

Zbliża się największe święto bawarskiego piwa – Oktoberfest celebrowany będzie w tym roku w Monachium od 17 września do 3 października. Siła tradycji Oktoberfest jest tak wielka, że święto to obchodzone jest już na całym świecie.

W tym roku dzięki marce Paulaner w wyjątkowy sposób świętowany będzie także w Polsce – podczas pierwszego Paulaner Oktoberfest, który odbędzie się we Wrocławiu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dla największych fanów monachijskiego święta Paulaner przygotował wyjątkowe wydarzenie. 17 września we Wrocławiu odbędzie się pierwszy Paulaner Oktoberfest. Na dziedzińcu Arsenału Miejskiego stanie namiot taki, jak ten w  Monachium.  Przez cały dzień na gości czekać będą biesiadne ławy, obsługa w oryginalnych strojach z Bawarii, muzyka, atrakcje i unikalny klimat monachijskiej imprezy. Będzie można zjeść, potańczyć, a przede wszystkim spróbować piwa Paulaner Oktoberfest - warzonego specjalnie dla uczczenia monachijskiego święta. Jest to lager o wyższej niż zazwyczaj zawartości alkoholu (6%). Idealny balans słodu i goryczki chmielowej nadaje mu doskonale wyważony smak. 

Jak przystało na Oktoberfest, podczas imprezy zostanie odszpuntowana beczka Paulanera, a piwo serwowane będzie w tradycyjnych litrowych kuflach. Ceremonię poprowadzi Filip Chajzer.  

Wstęp na Paulaner Oktoberfest we Wrocławiu będzie bezpłatny. Dodatkowo, biorąc udział w konkursie na stronie paulaneroktoberfest.pl można będzie zdobyć specjalne zaproszenie uprawniające do odebrania darmowego piwa podczas imprezy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

Paulaner Oktoberfest Bier jako piwo warzone zgodnie z historycznym Bawarskim  Prawem Czystości, jest jednym z sześciu  piw, które mogą być serwowane podczas Oktoberfest w Monachium. W Polsce będzie można się go napić także w barach sieci PIWIARNIA m.in. w Gdyni, Krakowie, Przemyślu, Warszawie i 36 innych miastach.  Do wybranych sklepów w całej Polsce trafiła też limitowana edycja Paulaner Oktoberfest Bier - Wariant dostępny jest w sprzedaży w butelkach 500 ml.

W sklepach i punktach gastronomicznych pojawią się też dedykowane materiały POS oraz specjalne promocje, które obejmą wszystkie warianty Paulanera- pszeniczne Hefe-Weissbier Naturtrüb i Dunkel, a także Paulaner Oktoberfest.

Organizatorem Paulaner Oktoberfest jest agencja Horeca. Materiały POS przygotowała agencja Cream. Za działania digital i social marki Paulaner odpowiada Przeagencja, a komunikację PR prowadzi agencja Roots PR. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij