Synergic promuje salon Škoda Porsche Obornicka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Synergic promuje salon Škoda Porsche Obornicka

W Poznaniu ruszyła kampania promująca salon Škoda Porsche Obornicka, w ramach której po mieście przemieszczać się będzie 100 obrandowanych rowerów miejskich. Za dobór nośników odpowiada firma Synergic.

Wybór rowerów miejskich, jako głównego nośnika kampanii, był nieprzypadkowy - salon bowiem od wielu lat mocno angażuje się w kolarstwo. Sama historia marki Škoda zaczęła się właśnie od rowerów i po dzień dzisiejszy jest z nimi mocno związana. Ulokowanie reklam na skrzydełkach jednośladów pozwala pokazać salon jako nowoczesny, przyjazny i bliski użytkownikom. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Promocja brandów motoryzacyjnych to jeden z elementów naszej działalności, który staramy się kreatywnie rozwijać. Niesztampowe koncepcje, twórcze podejście do nośników oraz rozwój współpracy z partnerami pozwala nam realizować jeszcze skuteczniejsze kampanie dla naszych klientów, przekładające się na wzrost zainteresowania ich produktami i usługami – komentuje Piotr Gajek, Prezes Zarządu Synergic. 

Dla salonu Škoda Porsche Obornicka firma Synergic realizuje równolegle także kampanię promującą nowopowstały Autoryzowany Serwis Volkswagena. Na lotnisku w Poznaniu ulokowany został dedykowany backlight, pozwalający dotrzeć z komunikatem do potencjalnych klientów serwisu Volkswagena. To właśnie podróże lotnicze kojarzone są z jakością i wysokim standardem, które to cechy doskonale wpisują się w charakterystykę samochodów niemieckiej marki.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij