Nowa odsłona serwisu Wyborcza.pl przy współpracy z Artegence

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa odsłona serwisu Wyborcza.pl przy współpracy z Artegence

W niedzielę oficjalnie została opublikowana nowa wersja serwisu Wyborcza.pl, zaprojektowana wspólnie z agencją Artegence. Maksymalna wygoda i odpowiednio wyeksponowanie treści – takie cechy chcieliśmy nadać stronie i jestem przekonany, że się udało. To kolejny projekt naszej agencji, łączący...

...kompetencje user experience z dobrym, wyróżniającym się designem – podsumowuje Andrzej Szewczyk, prezes Artegence.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Innowacyjne podejście do układu treści, odmienne od klasycznej budowy serwisów informacyjnych, ale wciąż gazetowy look and feel – to właściwości nowej wersji strony Wyborcza.pl. Idąc dalej widzimy funkcjonalny dla czytelnika layout, wzorową prezentację różnorodnych materiałów, tj. artykuły, wywiady, wideo czy komentarze oraz duże, dobrze wyeksponowane zdjęcia. Natomiast szeryfowy font podkreśla prasowe korzenie serwisu, ułatwia czytanie, jednocześnie dobrze wyglądając na różnych ekranach.

Układ zachęca czytelnika do odkrywania coraz to nowych treści poprzez scrollowanie – Wyborcza.pl posiada bardzo dużo wartościowego contentu, a dzięki temu projektowi udało się go odpowiednio wyeksponować na stronie głównej.

Nasza nowa wersja serwisu skupia się na tym, co w nim najważniejsze – czyli na treści. Artykuły czyta się równie dobrze, co w wydaniu papierowym, a układ materiałów zachęca do stałego odwiedzania serwisu – komentuje Roman Imielski, szef redakcji Wyborcza.pl.

Wkomponowane w stronę reklamy są bardziej przyjazne dla użytkowników. Dodatkowo, serwis jest mobile friendly – szybciej się ładuje i czytelnie wyświetla na urządzeniach mobilnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij