Jestem w bajce z Pocztą Polską

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jestem w bajce z Pocztą Polską

Start-up Jestem w bajce razem z Pocztą Polską promują oryginalne pomysły na prezenty mikołajkowe i bożonarodzeniowe. Ich wspólną propozycją jest książka o przygodach Świętego Mikołaja tworzona online w innowacyjnej, personalizowanej wersji.

Głównym bohaterem personalizowanej książki może zostać każde dziecko, które chcemy obdarować. Aby zamówić taki prezent wystarczy wejść na stronę mikolaj.poczta-polska.pl lub odwiedzić dowolną placówkę Poczty Polskiej i nabyć kod promocyjny, który należy następnie zrealizować na portalu www.jestemwbajce.pl. Po podaniu imienia dziecka i wgraniu jego zdjęcia na portalu rozpoczyna się przygotowanie książki: fotografia zostaje wkomponowana w okładkę i bogate ilustracje opowieści, a imię staje się przedmiotem jej narracji. Książka po wydrukowaniu trafia pocztą do rąk zamawiającego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomysłodawcy akcji wierzą, że tak zaskakujący prezent sprawi dzieciom wiele radości. „Czy Święty Mikołaj istnieje? W tym roku rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dzieci spotkają się z nim na łamach naszej książki. Jako jej bohaterowie, przeżyją razem z nim fascynującą przygodę, która będzie dla nich źródłem niezapomnianych wrażeń.” - podkreśla Konrad Kacperczyk, twórca start-up’u Jestem w bajce. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Prowadzona wspólnie z Pocztą Polską akcja pod hasłem Strefa Świętego Mikołaja jest kolejnym projektem B2B realizowanym przez Jestem w bajce. W podobnym zakresie start-up współpracował wcześniej z koncernem Danone.

Poczta Polska, podejmując współpracę z Jestem w bajce, realizuje strategię, której celem jest systematyczne rozwijanie portfolio nowoczesnych usług dla konsumentów. W ramach akcji Strefa Świętego Mikołaja, oprócz personalizowanych książeczek wykonywanych przez Jestem w bajce, Poczta Polska oferuje list od Świętego Mikołaja oraz personalizowane wideo. Działania PR marki Jestem w bajce oraz akcji wspiera agencja Great Story / Cappuccino PR.

Akcja ruszyła na początku listopada, książki można zamawiać do 11 grudnia br., a cała akcja kończy się w Wigilię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij