Deloitte Digital przygotowała pierwszą zimową edycję Wyzwania Smaku Pepsi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Deloitte Digital przygotowała pierwszą zimową edycję Wyzwania Smaku Pepsi

Deloitte Digital przygotowała kolejną odsłonę kampanii Wyzwanie Smaku dla PepsiCo w digitalu. 8 listopada wystartowała pierwsza zimowa edycja akcji, która potrwa do końca roku. Wybrane grupy konsumentów, zdefiniowane według kontekstowo-świątecznych kryteriów, wzięły udział w „ślepych testach”...

...smaku Pepsi oraz drugiego napoju typu cola i wybrały, który smakuje im bardziej. Wśród uczestników Wyzwania Smaku znaleźli się m.in. świąteczni kierowcy, miłośnicy świątecznych potraw czy elfy. Kampanię wesprą wybrani influencerzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyzwanie Smaku odbywa się w Polsce od 2013 roku. Właśnie rozpoczyna się pierwsza zimowo-świąteczna edycja akcji, w której wzięło udział osiem grup konsumentów, zdefiniowanych według bardzo różnych, często żartobliwych kryteriów. Dla każdej z nich, prowadzone są odrębne działania digital. Do akcji przyłączyli się również internetowi influencerzy. W ramach kampanii, powstał spot telewizyjny, za który odpowiada agencja BBDO. Zimowe Wyzwanie Smaku potrwa do końca 2016 roku.

– Zimowa edycja Wyzwania Smaku ma być szczególna, podobnie jak Święta, które są wyjątkowym czasem w trakcie całego roku. Stąd zainteresowanie aktywnościami i atrakcjami charakterystycznymi dla tego zimowego okresu i zaproszenie do Wyzwania Smaku Pepsi miłośników świątecznych potraw, świątecznych kierowców czy elfów – mówi Małgorzata Sałapatek, Brand Manager Pepsi.

Zimowa odsłona kampanii jest kontynuacją letniej edycji Wyzwania Smaku, w której udział wzięli modelka i vlogerka Zuzanna Kołodziejczyk oraz vloger Poszukiwacz, czyli Adam Knowshow, którzy wcielili się w role wideo-reporterów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij