Niezależna firma badawcza ogłasza VML liderem wśród agencji wiodących

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Niezależna firma badawcza ogłasza VML liderem wśród agencji wiodących

Agencja VML została liderem w raporcie „The Forrester Wave™: Lead Agencies, Q4 2016”. VML, globalna agencja marketingowa mająca 28 oddziałów na sześciu kontynentach, znalazła się wśród wybranych agencji zaproszonych przez firmę badawczą do udziału w ocenie. VML przyznano najwyższą notę spośród...

...wszystkich uczestników w kategorii strategia przywództwa (leadership strategy). Drugie miejsce agencja VML zajęła w kategoriach: bieżąca oferta i strategia oraz kultura korporacyjna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niezależny raport, sporządzony i opublikowany przez firmę Forrester Research, Inc., określił osiem agencji w grupie wiodących na rynku i przeanalizował ich ofertę. Forrester zwraca uwagę, że „...[M]arki poszukują nietradycyjnych partnerów jako [agencji] wiodących. Agencje o cyfrowych korzeniach korzystają z tej okazji i sprawdzają się jako najlepsze i najodpowiedniejsze do prowadzenia kampanii klientów w epoce postcyfrowej. Ich przewagą konkurencyjną stanowią duże możliwości techniczne, ukierunkowane na współpracę, przedsiębiorcze nastawienie i gotowość do działania oraz atrakcyjna kultura, bardziej przypominająca klimatem Google niż serial Mad Men”.

Według raportu „klienci uwielbiają w VML wielokanałową, przyjazną i kreatywną obsługę klienta oraz sensowne i zdecydowane podejście do współpracy. Silna wizja firmy skupia się na zmienianiu sposobu, w jaki marki korzystają z komunikacji i technologii, aby dotrzeć do konsumentów”.

– Wierzę, że ogłoszenie VML „Liderem” w raporcie Forrester Wave: Lead Agencies jest potwierdzeniem naszej pasji i dążenia do bycia wciąż na bieżąco i zachowywania istotnej pozycji w tak szybko zmieniającym się otoczeniu – powiedział Jon Cook, globalny CEO agencji VML. – Klienci szukają partnerów, którzy są w stanie wyjść poza tradycyjny model agencji i dokonać transformacji ich marki – dodaje Jon Cook.

Subskrybenci Forrestera mogą zapoznać się z kompletnym raportem tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij