Miasto Roku 2016 – do kogo trafi prestiżowy tytuł?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Miasto Roku 2016 – do kogo trafi prestiżowy tytuł?

Koniec z bezdusznymi zestawieniami, liczbami oceniającymi miasta na chłodno pod względem ekonomicznym czy demograficznym. Ilu Polaków może szczerze powiedzieć: Kocham to miasto? Firma HRS uhonoruje tytułem Miasta Roku 2016 miejscowość, która budzi najcieplejsze uczucia. Głosowanie właśnie się...

...rozpoczyna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co decyduje o miłości do miasta? Własne, ulubione ścieżki? Bliskość przyrody? A może nowoczesna architektura i sprawna komunikacja miejska? Dzięki plebiscytowi „Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016” mieszkańcy i wielbiciele mogą pokazać to, co warte odkrycia w ich miejscowościach. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy… kochają to miasto!

W konkursie biorą udział wybrane miejscowości o wielkości od 50 000 do 100 000 mieszkańców.

Na wybrane przez siebie miasto można oddawać głos codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku. Warto uzasadnić swoją decyzję, ponieważ na twórców najbardziej interesujących komentarzy czekają atrakcyjne nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax oraz 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł. Jaką nagrodę otrzyma miasto? Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 zyskuje ono wsparcie HRS w promocji w sieci.

Plebiscyt pomoże w odkrywaniu uroków polskich miast i pozwoli poznać atrakcje turystyczne różnych regionów – o których turyści niekoniecznie dowiedzą się z przewodników.

Przebieg głosowania warto śledzić na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ oraz na profilach społecznościowych HRS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij