Agencja UNIQUE ONE organizuje dla Nestlé Polska kolejną akcję promocyjną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla Nestlé Polska kolejną akcję promocyjną

W wyniku wygranego przetargu firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Zima nadchodzi, Nestlé Cię nagrodzi!”, która przebiega w sklepach sieci Intermarche.

Celem prowadzonej akcji promocyjnej jest zwiększenie sprzedaży marek należących do Nestlé i ich widoczności na rynku, a także zachęcenie konsumentów do sięgnięcia po produkty Nestlé w miejscu sprzedaży. Zgłoszenia do loterii przyjmowane będą między 17 a 30 listopada 2016 roku. W loterii biorą udział wybrane marki, m.in. Bobo Frut, Princessa, Winiary.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii prowadzonej w sklepach sieci Intermarche, należy jednorazowo kupić produkty Nestlé biorące udział w loterii za min. 20 zł, wysłać SMS pod numer 70816 (koszt SMS’a 0,62 zł z VAT), w treści wpisując: Nestle.numer ze swojego paragonu fiskalnego. Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony. Grupa produktów marek biorących udział w loterii jest wyszczególniona w regulaminie dostępnym na stronach www.uniqueone.pl i www.intermarche.pl.

Codziennie do wygrania w loterii są 2 bony do Intermarche o wartości 100 zł, 2 tablety Lenovo, 2 ekspresy Dolce Gusto, a co tydzień karta przedpłacona o wartości 1000 zł. Loteria zostanie zakończona losowaniem samochodu marki Peugeot 208 spośród wszystkich prawidłowo przesłanych zgłoszeń.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za: koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Działania wsparte są materiałami POS w punktach sprzedaży (plakaty, ulotki, i Gazetka Sieci Intermarche), a także reklama radiowa w sklepach sieci Intermarche.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij