Lovebook 2016 - inspirujący przewodnik po prezentach od DaWanda.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lovebook 2016 - inspirujący przewodnik po prezentach od DaWanda.pl

Od 28 listopada na platformie DaWanda.pl dostępne jest najnowysze on-line’owe wydanie Lovebooka jesień/zima 2016. Magazyn można przejrzeć online oraz pobrać pdf. Zawiera inspiracje prezentowe tylko z polskich pracowni i powstał z myślą o miłośnikach rękodzieła, rodzimego designu oraz tych, którzy...

...z zapartym tchem śledzą sezonowe trendy. Tematyczne selekcje prezentowe, reportaże z pracowni projektantów i tutoriale to inspiracyjne wprowadzenie do świata unikatowych podarunków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dziś DaWanda.pl wychodzi do odbiorców z Lovebookiem na bieżący sezon. Dotychczasowa formuła drukowanego katalogu z prezentowymi selekcjami została zastąpiona internetowym magazynem dostępnym na platformie. W nowym Lovebooku zainteresowani znajdą oczywiście tematyczne selekcje prezentowe, ale do tego także zdjęciowe reportaże z wybranych pracowni twórców współpracujących z platformą i strony z pomysłami na samodzielnie wykonanie świątecznych dekoracji.

Każdy z tematów zawiera propozycje prezentowe bazujące na produktach wykonanych przez polskich projektantów. Szata graficzna całości magazynu nawiązuje do estetyki platformy, a selekcje zostały przygotowane w oparciu o trendy oraz popularne tematy prezentowe. Dużym ułatwieniem dla odbiorców okażą się klikalne linki ukryte w zdjęciach, prowadzące bezpośrednio do danego produktu i butiku projektanta na www.dawanda.pl. Droga od inspiracji do wyboru i dokonania zakupu zostaje automatycznie skrócona, co docenią nawet Ci najbardziej niecierpliwi poszukiwacze świątecznych podarków.

Fotograficzne reportaże z pracowni projektantów zostały wzbogacone fragmentami wywiadów i pokazują historię nie tylko samych produktów, ale też pełnych pasji ludzi, którzy tworzą je własnoręcznie. Prawdziwe historie inspirujących twórców to nieodłączna część tożsamości platformy DaWanda.pl i tym razem nie zabrakło dla nich miejsca w Lovebooku. DaWanda wraca tu do swoich korzeni, gdzie idea prezentów slow, autentycznego rękodzieła i tematu Zrób-to-Sam wraca ze wzmożoną mocą. Nowa formuła Lovebooka to przedsmak kolejnych planowanych wydań cyklicznych magazynu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij