Ewa Dominiak - z Wirtualnej Polski do Adexon

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ewa Dominiak - z Wirtualnej Polski do Adexon

Sieć reklamy Adexon wzmacnia swoje struktury. Do jej zespołu dołączyła Ewa Dominiak, obejmując stanowisko Business Manager.

Ewa Dominiak posiada 10-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Swoją karierę zawodową zaczynała w Życiu Warszawy. Następnie pracowała w Polska Press, Infor Biznes i Wirtualnej Polsce zajmując się reklamą drukowaną, internetową, konferencjami, projektami specjalnymi. Współpracowała zarówno z domami mediowymi, jak i klientami bezpośrednimi. Ukończyła Białorutenistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zmiany strukturalne oraz wzmocnienie kluczowych dla spółki kompetencji to kolejny krok w nowej długofalowej strategii Adexon. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dołączyła do nas osoba o tak wysokich kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu w reklamie internetowej – komentuje Mariusz Maksymiuk CEO Adexon.

Poza pracą Ewa Dominiak jest miłośniczką literatury białoruskiej, malarstwa oraz poezji, szczególnie tej z okresu Młodej Polski. Najchętniej odpoczywa w ukochanej Toskanii lub Szkocji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij