Sylwester Krawczyk wraca do OS3 i obejmuje stanowisko Group Account Directora

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sylwester Krawczyk wraca do OS3 i obejmuje stanowisko Group Account Directora

Po pięciu latach Sylwester Krawczyk powrócił do struktur agencji, by objąć ponownie stanowisko Group Account Directora. Obok rozwoju biznesu i działu Client Service, do głównych zadań Krawczyka będzie należeć koordynacja pracy podległych zespołów.

Sylwester Krawczyk to manager z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży reklamowej, które zdobył m.in. w Hypermedia (Isobar/Aegis Media), OS3 i Chimney, przechodząc przez kolejne szczeble kariery zawodowej. Był także partnerem oraz Client Service Directorem w Przeagencji (dzisiejsza Truly), która bardzo szybko wyrosła na ważnego gracza rynkowego. Pracował dla takim marek jak: PwC CEE, Roche, Dr Irena Eris, PKO BP, Grupa Żywiec, Castorama, FoodCare, ASUS Polska, Wyborowa Pernod Ricard i wielu innych. Ostatni rok jako Account Director spędził w Chimney.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Sylwester Krawczyk do profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa. Lata spędzone w branży wzmocniły w nim jego naturalne predyspozycje zarządcze oraz cenioną umiejętność analitycznego podejścia do realizowanych działań. Jest utalentowanym managerem, zorientowanym na cel i wytrwale do niego dążącym. Jesteśmy przekonani, że jego ponowne wejście w struktury organizacji przyniesie wiele korzyści – nie tylko zespołowi, ale także biznesowymi agencji – podkreśla Marcin Maj, Prezes OS3.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij