Poznaj swoją "atomową moc" w nowej wersji aplikacji "Powerpuff Yourself"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznaj swoją

Wystarczy wejść na stronę www.powerpuffyourself.com, stworzyć własnego awatara i rozwiązać zabawny quiz, który ujawni naszą niepowtarzalną „atomową moc”. Nowa wersja kreatora jest dostępna w języku polskim i zapewnia jeszcze większą dawkę rozrywki dla fanów kreskówki.

Ulepszona odsłona gry wzbogaca proces tworzenia własnej Atomówki o wiele nowych możliwości. Wprowadzona została zabawna ankieta z pytaniami, na podstawie której wybierana jest własna „atomowa moc” – specjalny składnik decydujący o naszej wyjątkowości. Aktualizacja zwiększa również liczbę dostępnych kategorii, wprowadza ponad 100 nowych elementów, fryzur i strojów, a co najważniejsze, dostępna jest również w polskiej wersji językowej. Aplikacja startuje równolegle na rynkach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Afryce, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. Jej premierze towarzyszy otwarcie pierwszego tymczasowego sklepu (pop-up store) w Nowym Jorku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwsza wersja “Powerpuff Yourself” została udostępniona w kwietniu z okazji powrotu kultowych “Atomówek”na antenę w zupełnie nowej odsłonie. Aplikacja zdobyła olbrzymią popularność, a swoje awatary stworzyło już ponad 12 milionów osób. W Polsce dzięki „Powerpuff Yourself” firma Event World stworzyła koncepcję „fabryki koszulek”, wykorzystywaną podczas serii imprez licencyjnych w centrach handlowych, dzięki której swojego awatara można wydrukować na koszulce.

Premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Atomówki” można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:30 na antenie Cartoon Network.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij