Dawanie jest radością

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dawanie jest radością

Dzięki kampanii charytatywnej „Dawanie jest radością” Fundacja Pociecha z pomocą darczyńców chce obdarować grudniowymi upominkami dzieci z trudnych środowisk. Kampania jest widoczna na ulicach polskich miast.

Tegoroczna kampania „Dawanie jest radością” trwa od 21 listopada do 20 grudnia. W ubiegłym roku darczyńcy ufundowali prezenty dla wychowanków ze świetlic środowiskowych z Wrocławia, Opola, Gdańska i Lidzbarka Warmińskiego. W tym roku Fundacja Pociecha pragnie ponownie sprawić radość najmłodszym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby zebrać środki na upominki, informacja o akcji „Dawanie jest radością” jest rozpowszechniana m.in. za pośrednictwem bilbordów i citylightów. Firmy Cityboard Media i Clear Channel bezpłatnie udostępniły powierzchnie, dzięki czemu bilbordy kampanii są widoczne m.in. na ulicach Wrocławia. Miejski Zakład Komunikacji Opole udostępnił powierzchnie w autobusach, zaś firmy Profil, Reklama Tęczowa słupy ogłoszeniowe, gdzie zawisły plakaty kampanii.

Kampania trwa także w Internecie – mówi Sławomira Wojtyś z Fundacji Pociecha. – Wspiera nas w tym firma EACTIVE.

Przeprowadzenie kampanii jest możliwe dzięki agencji reklamowej Max Arpp, która w zeszłym roku przygotowała całą kreację graficzną, a w tym pomogła w jej „odświeżeniu” i przygotowaniu brakujących formatów. Za darmo lub za symboliczną opłatą informacja o akcji ukazała się w tygodniku Polityka oraz magazynach Forum, Dziecko Najlepsza Inwestycja, Apteka Press i Moda na Zdrowie.

Jeszcze do 20 grudnia zbieramy środki na zakup prezentów dla najuboższych dzieci z Wrocławia, Opola i Gdańska – mówi Sławomira Wojtyś. – Każda wpłata, np. 25, 50, 75 zł pomoże ufundować upominki, które z pewnością sprawią dzieciom wiele radości!

Do akcji może dołączyć każdy, wchodząc na stronę i dokonując przelewu na grudniowe prezenty. Można także wpłacić pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji Pociecha w Banku Pekao SA:

15 1240 1994 1111 0010 4697 5666 z dopiskiem: „darowizna na grudniowe prezenty”. (Darowiznę na rzecz Fundacji Pociecha można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych i przedsiębiorców do 10% uzyskanego rocznego dochodu).

Wejdź tutaj i ufunduj prezent dla ubogiego dziecka!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij