Opłatek, którym można się podzielić dwa razy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Opłatek, którym można się podzielić dwa razy

16.12. 2016 ruszyła akcja charytatywna Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej, której celem jest pomoc ubogim w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia.

Święta to czas, w którym składamy sobie życzenia, dzielimy się tym, co najlepsze. Towarzyszy temu piękny zwyczaj dzielenia się opłatkiem. W tym roku na Boże Narodzenie powstanie pierwszy na świecie opłatek, którym będzie się można podzielić aż dwa razy. Jak?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po raz pierwszy – dzięki opłatkowi – dzielimy się posiłkiem z ubogimi, wysyłając SMS pod numer podany na jego obwolucie. Po raz drugi dzielimy się nim z najbliższymi przy stole wigilijnym podczas składania życzeń.

To opłatek Caritasu. Opłatek jest zupełnie czysty, nie umieszczono na nim żadnego wzoru. Dlaczego? W ten sposób ma przypominać o tych, którzy żyją w niedostatku, nie mają nic, często brakuje im na jedzenie. Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej zorganizuje dla nich wieczerzę wigilijną. Środki na jej przygotowanie zostaną zebrane za pomocą SMS-ów o treści: „wigilia” wysłanych pod podany na obwolucie numer 72052. Każdy SMS to pełne nakrycie wigilijne dla osoby ubogiej.

Agencja Ogilvy & Mather wsparła akcję realizując film reklamowy, organizując wspólnie z Caritasem i wolontariuszami rozdawanie specjalnych opłatków w sieci sklepów Biedronka.

Oficjalnie akcję wsparła Kayah w swoich kanałach społecznościowych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij