„Jestem Smart” – pierwsza kampania Danfoss Link w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Jestem Smart” – pierwsza kampania Danfoss Link w Polsce

Danfoss Poland wystartował z największą od lat kampanią telewizyjną. „Jestem smart” to zintegrowana, wielokanałowa kampania promująca nie tylko system Danfoss Link™, ale budująca również świadomość pojęcia „inteligentny dom”.

Kampania systemu Danfoss Link™ będzie obecna przez sześć tygodni w największych stacjach TV (TVP, TVN) oraz kanałach tematycznych. Działania prowadzone będą również w Internecie, prasie specjalistycznej oraz w punktach dystrybucji (hurtownie, sklepy typu Do It Yourself).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania „Jestem smart” składa się z działań B2C i B2B. Działania B2C obejmują kampanię w TV, Internecie i prasie, działania PR, kampanię Social Media oraz specjalną infolinię dla konsumentów. Obszary aktywności B2B to szkolenia i webinaria dla instalatorów w całym kraju, produkcja materiałów edukacyjnych i wspierających sprzedaż (w tym m.in. tutoriale video i e-learning) oraz materiały POS dla kanału sprzedaży hurtowej. Polska jest drugim krajem, gdzie na tak dużą skalę promowany jest system Danfoss Link™. Wcześniej, kampania prowadzona była w Niemczech. To właśnie tam powstał spot reklamowy, którego reżyserem jest Duńczyk Christoffer Boe, który wyreżyserował również film Danfoss „Engineering Tomorrow”.

Danfoss Link to system inteligentnego sterowania ogrzewaniem, który można kontrolować z dowolnego miejsca na świecie poprzez aplikację mobilną Danfoss Link App.

Za strategię i realizację kampanii odpowiada agencja NuOrder, która w listopadzie 2016 wygrała przetarg na launch systemu inteligentnego ogrzewania Danfoss Link na polskim rynku. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Codemedia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij