Czy można zrobić zabawną reklamę na temat podatków? TurboTax po raz kolejny udowadnia, że tak!

Czy można zrobić zabawną reklamę na temat podatków? TurboTax po raz kolejny udowadnia, że tak!

Kathy Bates prześladowana przez duchy, baseballista zafascynowany tenisem i DJ Khaled, który postanowił zostać trenerem personalnym - TurboTax powraca z nową, szaloną kampanią, która i w tym roku ma trafić do widzów podczas Super Bowl.

Kathy Bates, laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w thrillerze Misery, który powstał na podstawie książki króla horrorów Stephana Kinga, powraca do strasznych klimatów. Tym razem jednak nie na wielkiem ekranie, ale w reklamie TurboTax - usługi ułatwiającej rozliczanie podatków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kathy Bates nie jest pierwszą wielką gwiazdą kina, która pojawiła się w reklamie tej marki. W zeszłym roku w cudownie autoironicznym spocie wystąpił sam sir Anthony Hopkins.

Pozostałe reklamy tegorocznej kampanii znajdziecie poniżej.

PS

TurboTax każdego roku stara się przygotować reklamy, które zdobędą zainteresowanie widzów podczas Super Bowl - finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL), który jest nie tylko wielkim wydarzeniem w świecie sportu, ale również w świecie reklamy, ponieważ ściąga przed telewizory rekordową widownię (w 2015 roku było to ponad 114 milionów widzów), a średnia cena za emisję jednego 30-sekundowego spotu reklamowy w trakcie transmisji wyniosła w 2016 roku ponad 5 mln $!

Poniżej znajdziecie reklamy z zeszłorocznej kampanii TurboTax pod hasłem "Nie potrzebujesz geniusza do rozliczenia podatków", w której pojawili się... autentyczni geniusze! Nobliści, fizycy, matematycy - jedne z największych umysłów naszych czasów: George Smoot - amerykański astrofizyk i kosmolog, profesor Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki, Michio Kaku - fizyk-teoretyk, profesor, badacz teorii strun, popularyzator nauki i futurolog, Sylvester James Gates - fizyk-teoretyk, badacz teorii strun, supergrawitacji i supersymetrii oraz Maria Chudnovsky - matematyczka zajmująca się teorią grafów, laureatka MacArthur Fellowship.

PS 2

Poniżej jeszcze trzy kolejne reklamy związane z podatkami. Gwarantujemy Wam, że i one nie będą nudne! :)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij