Dynamic Backlight od AMS dla AUDI Q5

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dynamic Backlight od AMS dla AUDI Q5

AMS wprowadza nowe systemowe rozwiązanie Dynamic Backlight, które polega na dynamicznej prezentacji obrazu na nośnikach typu backlight 6x3m, dającej efekt „gifowej animacji”. W styczniu br. z tego rozwiązania skorzystał Audi reklamując swój najnowszy model Q5.

Nowe rozwiązanie umożliwia zdynamizowanie przekazu reklamowego z użyciem statycznego plakatu winylowego na nośnikach typu backlight 6x3 m. Korzyścią dla klienta jest to, że używając standardowego layoutu uzyskuje dodatkowe efekty wizualne. Umożliwia to zastosowanie najnowszej generacji technologii oświetleniowej LED i inteligentnych narzędzi do zdalnego sterowania ekspozycją plakatu. Przyjęte rozwiązanie ułatwia kreację, ponieważ pozwala projektować i testować layouty online, bez konieczności wykonywania czasochłonnych prób i kosztownych prototypów. Dodatkowo, rozwiązanie spełnia wymagania ustawy krajobrazowej dotyczącej reklam zmiennoobrazowych. Nowość dostępna jest w wybranych lokalizacjach w Warszawie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W najnowszej kampanii outdoorowej Audi Q5 w ten sposób wyeksponowane zostały wybrane elementy plakatu – świecą się reflektory samochodu, błyszczy karoseria, a w tle świeci miasto. Dzięki dynamicznej prezentacji obrazu uzyskano efekt ruchu, dotąd nieosiągalny na statycznym plakacie. Sekwencja obrazów tworzy „outdoorowy gif” , który przyciąga uwagę, szczególnie po zmierzchu. 

Kampania Audi Q5 potrwa do 31 stycznia br. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy PHD Rocket.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij