Popler - 5 milionów transmisji online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Popler - 5 milionów transmisji online

Transmisje na żywo m.in. z protestów przeciwko podpisaniu ACTA, konkursu Miss Polonia czy wieczorów wyborczych na platformie Popler obejrzano już 5 mln razy. Popler.pl to projekt Jacka Kawalca, współtwórcy Wirtualnej Polski.

Popler pozwala na transmisje na żywo do Internetu zarówno osobom prywatnym, jak i firmom chcącym np. relacjonować różnego rodzaju wydarzenia, konferencje, pokazy czy nadawać programy z zaimprowizowanego studia. Wystarczy założyć kanał na platformie Popler.pl i podłączyć kamerę internetową, telefon komórkowy lub kamerę wideo. Wideo, w czasie rzeczywistym emitowane przez portal Popler.tv, można również umieścić na własnej stronie internetowej lub Facebooku, automatycznie zapisać obraz i odtworzyć później.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

  – Użytkownicy oglądali transmisje na naszej platformie już 5 milionów razy – mówi Jacek Kawalec, współtwórca Wirtualnej Polski i główny inwestor – ponieważ Popler pozwala nadawać na żywo z ogromną swobodą. W tej chwili interesują nas bardzo zastosowania profesjonalne. Oprócz platformy do nadawania opracowaliśmy urządzenia do transmisji bezprzewodowej; z powodzeniem zastępują kosztowny wóz satelitarny – dodaje Jacek Kawalec.  

 Popler Streamgate oraz Popler Modem zapewniają telewizyjną jakość obrazu i pozwalają podłączyć dowolną kamerę. Urządzenia posiadają własne źródło zasilania i 6 modemów 3G, gwarantujących odpowiednią prędkość przesyłu sygnału. Wśród wydarzeń transmitowanych na żywo przy użyciu tej technologii były już m.in. protesty przeciwko podpisaniu ACTA, konkurs Miss Polonia, Kultura 2.0., zawody Verva Street Racing, wieczory wyborcze czy konferencja prasowa portalu NaTemat.pl, prowadzonego przez Tomasza Lisa.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij