200 tys. fanów smyk.com na Facebooku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

200 tys. fanów smyk.com na Facebooku

Profil marki smyk.com na Facebooku ma już 200 tys. fanów. Dzięki grupie zaangażowanych użytkowników fanpage nieprzerwanie rośnie, będąc największym w kategorii parenting w Polsce.

Dla marki smyk.com Facebook stał się kluczowym kanałem komunikacji z klientami w 2012 roku. W tym czasie profil w mediach społecznościowych: www.facebook.com/smykcom zyskał szerokie grono użytkowników, dyskutujących o swoich pociechach i korzystających z ofert specjalnych smyk.com.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Stworzenie profilu marki, który będzie angażował i inspirował użytkowników stało się dla nas jednym z kluczowych wyzwań w ubiegłym roku. W tym czasie przekonaliśmy m.in. rodziców, że warto być z nami. Wsłuchujemy się uważne w ich opinie i uwagi. Tak dynamiczny rozwój fanpage'a to w ogromnej mierze zasługa fanów, którym bliska jest tematyka dziecięca. Im należą się podziękowania za zaangażowanie i wyrazy sympatii w stosunku do smyk.com – mówi Dorota Bachman, członek zarządu, dyrektor marketingu i rozwoju biznesu smyk.com.

Przekroczenie liczby 200 tys. fanów marki parentingowej na Facebooku to kolejny sukces profilu smyk.com w mediach społecznościowych. Według tworzonego przez Sotrender raportuFanpageTrends Polska, fanpage marki utrzymuje pozycję lidera w kategorii "Macierzyństwo" od listopada 2012 r., gdy po raz pierwszy znalazł się na pierwszym miejscu pod względem liczby fanów i ich przyrostu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij