Rodzinna rozgrzewka przed feriami w Blue City

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rodzinna rozgrzewka przed feriami w Blue City

Centrum Handlowe Blue City kontynuuje cykl bardzo udanych imprez dla dzieci. Rodzinna Rozgrzewka Przed Feriami to kolejna z nich. Tym razem motywami przewodnimi będą rozszerzona rzeczywistość i sporty zimowe.

Taka kombinacja sprawi, że atmosferę wolnych dni będzie można poczuć na tydzień przed rozpoczęciem ferii. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez dwa dni 4 i 5 lutego do dyspozycji odwiedzających Centrum będą symulatory VR, które dostarczą im niezapomnianych chwil. Po założeniu okularów będzie można doświadczyć emocji ekstremalnego zjazdu na nartach lub spróbować złowić rybę w wirtualnym przeręblu. Nie zabraknie też gier wykorzystujących technologię Kinect, które umożliwią wcielenie się w rolę bobsleisty lub skoczka narciarskiego. 

Rodzinna Rozgrzewka Przed Feriami to połączenie edukacji i rozrywki. W podobnym duchu utrzymanych będzie wiele wydarzeń dla dzieci, które odbędą się w Centrum w nadchodzących miesiącach. W tym roku będziemy konsekwentnie organizowali imprezy dla rodzin, więcej będzie w naszym centrum wydarzeń edukacyjnych, związanych z nowymi technologiami oraz takich, podczas których bawić się mogą wspólnie rodzice z dziećmi. Chcemy pomagać naszym klientom spędzać czas w mądry sposób, budując więzi rodzinne i dobrze się bawiąc. – mówi Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City.

Również amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą w tych dniach coś dla siebie. Czekać na nich będą warsztaty z profesjonalnym trenerem sportów zimowych oraz gry i zabawy ruchowe. Ciekawostką będzie symulacja wejścia do wnętrza kuli śniegowej – niezapomniane doświadczenie, a zarazem test koordynacji i badanie grawitacji. Na koniec wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli zmierzyć się ze sobą w wielkiej bitwie na śnieżki, podczas której nikt nie zmarznie!

Dołącz do nas na Facebook.com:www.facebook.com/CHBlueCity

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij