PR Cinema City zajmie się agencja FACE IT!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PR Cinema City zajmie się agencja FACE IT!

Sieć kin Cinema City wybrała agencję PR. Od stycznia za kompleksowe działania public relations odpowiada FACE IT! Agencja zajmie się media relations, akcjami specjalnymi oraz wsparciem organizacji eventów. FACE IT! wybrano w konkursie ofert, umowę podpisano na czas nieokreślony.

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. W Polsce spółka  posiada 33 kina w 20 miastach. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 5 kin IMAX® oraz 5 sal ŠKODA 4DX™. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Face it! działa od 2012 roku. Prowadzi m.in. działania PR dla kanałów telewizyjnych, jak: France 24, Romance TV, Motowizja, ARTE, a także Wyższej Szkoły Artystycznej oraz klientów z branży kosmetycznej, medycznej, FMCG, i innych. Obecnie agencja obsługuje m.in. takie brandy, jak Paese, Stema, Prelios, Toptextil czy Shop Doctor.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij