Pink Pepper Media wybrało Triple PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pink Pepper Media wybrało Triple PR

Innowacyjna agencja reklamowa Pink Pepper Media wybrała partnera w zakresie obsługi public relations. Agencja Triple PR zajmie się kompleksowymi działaniami komunikacyjnymi i wizerunkowymi dla firmy.

Triple PR odpowiada za przygotowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji dla Pink Pepper Media. Do głównych zadań agencji będzie należało nawiązanie relacji z mediami, komunikacja biznesowa, obsługa kanałów Social Media. Dodatkowo, Agencja wesprze klienta podczas budowy nowej strony internetowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pink Pepper Media jest innowacyjną agencją reklamową funkcjonującą na polskim rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w kreacji i produkcji materiałów POS, poligrafii reklamowej oraz gadżetów. Agencja posiada na swoim pokładzie kreatywnych twórców z różnych dziedzin: grafików, projektantów, artystów plastyków oraz własne nowoczesne zaplecze technologiczne, dzięki czemu oferuje klientom kompleksową obsługę w zakresie kreacji, DTP, produkcji i logistyki. W portfolio klientów Pink Pepper Media znajdują się między innymi Pepsico (marki Pepsi i Lays), Mattel, USP Zdrowie, Farmacol, Warwin, producent i dystrybutor kosmetyków do makijażu – firma Bell.

 

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij